Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Ciocia Jadzia w Transylwanii - Wydawnictwo Media Rodzina

 Bohaterka o której dzisiaj będzie mowa, towarzyszy nam już od dawna. Poznaliśmy już sporo jej przygód, dlatego tak nas ucieszyła wiadomość o kolejnym tomie Cioci Jadzi. Ciocia Jadzia w Transylwanii autorstwa Elizy Piotrowskiej to historia pełna tajemnic z mrocznym zamkiem w roli głównej. Tutaj przygoda goni przygodę, a ciocia Jadzia, jak zawsze, znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Cała seria wydawana jest przez Wydawnictwo Media Rodzina.


Ciocia Jadzia jest wesoła, ma głowę pełną  pomysłów, odważna i przebojowa. Dlatego gdy pewnego dnia dowiaduje się, że wraz z bratem otrzymali w spadku po prababci Brunhildzie zamek w Transylwanii, bez wahania postanawia się tam udać, oczywiście w towarzystwie swojej bratanicy. Już sama ich podróż zapowiada się ciekawie, bowiem obie Panie podróżują motorem z przyczepką. Gdy nasze bohaterki docierają do kresu swej podróży, okazuje się, że zamek to dość ponure miejsce. Jakby tego było mało, nowe właścicielki zostały bardzo oschle potraktowane przez majordomusa. Ale jeżeli myślicie, że na tym koniec niespodzianek, to grubo się mylicie. Ciocia Jadzia i jej bratanica,  odnajdą pewne tajemnicze znaki, które będą sugerowały, iż ktoś jest bardzo niezadowolony z ich wizyty. Jedyną osobą, która jest do nich przychylnie nastawiona, to gosposia Luminita. 
Jednak pozytywne nastawienie, optymizm i poczucie humoru Cioci Jadzi i jej bratanicy, sprawią, iż wszystko potoczy się po ich myśli. Jednak nie zdradzę Wam nic więcej w nadziei, iż sami się przekonacie, sięgając po ta jakże ciekawa historie.


Polecamy serdecznie!!!

 Książkę najdziecie TUTAJ

Media Rodzina


Komentarze

Popularne posty