Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Megabombkowy Hotel Gwiazdkowy - Wydawnictwo Zielona Sowa

Megabombkowy Hotel Gwiazdkowy to kolejny świąteczny tytuł jaki pojawił się w tym roku w naszej domowej biblioteczce. Książka autorstwa Tracey Corderoy zachwyca pod każdym względem. Treść jest dość zabawna i zaskakująca, wszak duet misia i żabki musicie przyznać, że jest dość rzadkim widokiem. Do tego cudowne, pełne ciepła i świątecznej magii ilustracje Tony Neal sprawiają, że książkę można czytać i oglądać bez końca. Na koniec sam format książki, który jest sporych rozmiarów, co dodatkowo wzbudza zachwyt u najmłodszych miłośników książek. Publikacja w Polsce ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa.  


Co do samej treści, to historia z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Jeden z dwóch głównych bohaterów czyli Misiek, postanawia spędzić nadchodzące święta Bożego Narodzenia w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Nieoczekiwanie jednak przed jego drzwiami zjawia się mała zieloniutka Żabka z ulotką w ręce i wielką ekscytacją na twarzy. Niestety mina jej szybko rzednie, gdy okazuje się, że pomyliła drogi i zamiast znaleźć się w Megabombkowym Hotelu Gwiazdkowym z ogromną ilością świątecznych atrakcji, wylądowała u Misia. Zmęczona jednak długą podróżą, postanawia, na prośbę Misia, zostać z nim i towarzyszyć mu w przygotowaniach do świąt. Jednak czy ta dwójka zdoła zapewnić sobie na wzajem świąteczne atrakcje? Jaką moc ma przyjaźń i czy nasi bohaterowie zdołają się czymś zaskoczyć? O tym wszystkim przekonacie się czytając lekturę.
Książka to zawsze idealny pomysł na prezent, wszak ich nigdy za dużo :-). My z całego serca polecamy Megabombkowy Hotel Gwiazdkowy na prezent pod choinkę. Na pewno wywoła mega uśmiech na twarzy każdego obdarowanego nią dziecka.  

  

Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Zielona Sowa

Komentarze

  1. Bardzo podobają mi się ilustracje w tej książeczce

    OdpowiedzUsuń
  2. Sympatyczna książka i dla małych, i dla dużych. Cudne ilustracje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty