Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Bożonarodzeniowe opowiadania - Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Pozostając w temacie lektur bożonarodzeniowych, dzisiaj chciałam Wam zaprezentować bardzo ciekawy zestaw czterech książeczek, które znajdują się w ofercie Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu. Mowa o Bożonarodzeniowych Opowiadaniach. Jest to komplet czterech kartonówek, które idealnie sprawdzą się dla najmłodszych czytelników.  
Droga do Betlejem rozpoczyna się zwiastowaniem Maryi, następnie czytamy o wizycie Maryi u Elżbiety oraz podróży do Betlejem. Na kolejnych stronach dowiadujemy się o narodzinach dzieciątka Jezus, który jest Zbawicielem świata. Całość stanowi zaledwie kilku zdaniowe opowiadanie, ale dzięki temu pozwala najmłodszym czytelnikom zrozumieć wydarzenia sprzed ponad 2000 lat. 
Dzieciątko w żłobie to historia pasterzy, którzy podczas nocnego pilnowania owiec wypatrzyli na niebie światło. Następie ukazał im się anioł z Nieba i oznajmił radosną nowinę o narodzinach Zbawiciela. Na końcu czytam o wizycie pasterzy w stajence. 
Boże Narodzenie to pozycja która opisuje najważniejsze momenty z tego jakże ważnego wydarzenia. Począwszy od podróży Maryi i Józefa do Betlejem, poprzez narodziny Jezusa w stajence aż do wizyty trzech króli i złożenia przez nich darów.
Gwiazda Betlejemska to historia widziana oczami trzech mędrców, od chwili gdy zobaczyli na niebie gwiazdę, poprzez ich wędrówkę do Betlejem aż po samą wizytę w stajence i złożenie przez nich darów nowo narodzonemu królowi. 
Bożonarodzeniowe Opowiadania to książeczki idealna dla najmłodszych. W krótkich i prostych zdaniach opisują najważniejsze momenty jakie miały miejsce ponad 2000 lat temu. Do tego zostały bardzo ładnie zilustrowane, co dodatkowo przyciąga uwagę maluszków i pozwala im lepiej zrozumieć sens opowiedzianych historii. 

Polecamy serdecznie!!!  


Zestaw książeczek znajdziecie TUTAJ
Komentarze

Popularne posty