Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Baw się z Wojtkiem, żołnierzem bez munduru - Wydawnictwo Święty Wojciech

Jakiś czas temu pisałam o bardzo ciekawej książce autorstwa Elizy Piotrowskiej pod tytułem Wojtek żołnierz bez munduru. Dziś chciałam Wam pokazać kolejną wartą uwagi pozycję podejmująca ten sam temat. Pani Eliza tym razem ujęła podjęty temat w sposób kreatywny, dzięki czemu powstała bardzo ciekawa pozycja do wspólnych zabaw. Baw się z Wojtkiem żołnierzem bez munduru to połączenie kolorowanki i różnego rodzaju aktywności, które nie tylko rozwijają dziecięcą kreatywność ale także wpływają na rozwój kluczowych umiejętności. Pozycja ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha.   
W książeczce znajdziemy wiele ciekawych rebusów, zagadek czy kolorowanej, Jest także gra planszowa. Dzieci mogą ćwiczyć analizę wzrokową odnajdując cienie poszczególnych postaci czy odnajdując różnice na niemalże identycznych ilustracjach. Wszystko to w bardzo fajny sposób nawiązuje do historii Wojtka. 

Pozycja zapewnia rozrywkę na długie zimowe wieczory. Każde dziecka z przyjemnością pozna historię głównego bohatera oraz rozwiąże kolejne zadania. U nas książeczka okazała się zdecydowanym hitem.

Polecamy serdecznie!!!Książkę znajdziecie TUTAJ
Komentarze

  1. Ale fajna książeczka.
    Jestem pewna, że dzieciaki będą ja bardzo lubiły.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty