Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Życie Chrystusa - Wydawnictwo Promic

Życie Chrystusa to książka autorstwa bardzo znanej na Wyspach Brytyjskich pisarki Rhony Davies. W dwudziestu ośmiu rozdziałach opisano najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa. Całość została przepięknie zilustrowana przez Tommaso D'Incalci. W Polsce książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Promic.


Chrystus, to bez wątpienia postać, której życie było przykładem dla milionów ludzi. Jego nauki wywarły wpływ na narody a cuda jakich dokonywał opisywane zostały przez największych myślicieli wszech czasów. Dzięki lekturze Życie Chrystusa, młody czytelnik ma możliwość poznania jego drogi jaką przebył od narodzin w Betlejem poprze próbę na pustyni, wesele w Galilei, czy sąd ostateczny. Czytamy także o tym jak Jezus chodził po wodzie czy naucza na górze. Ostatnie rozdziały opisują jego ostatnią drogę jaką przybył i kończą się opisaniem śniadania po Zmartwychwstaniu oraz samym wniebowstąpieniem. Każda z opisanych w książce historii oparta jest ściśle na przekazach biblijnych, jednak języka jaki został użyty, pozwala już najmłodszym dzieciom poznać dzieje Chrystusa.
Książka została bardzo ładnie wydana, okładka jest sztywna, błyszcząca z piękną ilustracją. Papier jaki został użyty jest najwyższej jakości, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo estetycznie. Życie Chrystusa to idealna pozycja na prezent świąteczny.

Polecamy serdecznie!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo PROMIC


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty