Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Zegar i kalendarz. Zagadki i łamigłówki - Wydawnictwo Zielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa ma w swojej ofercie bardzo ciekawą serię książek z zagadkami i łamigłówkami, dzięki którym dzieci poznają dodawanie i odejmowanie, tabliczkę mnożenia czy ułamki. Najnowsza pozycja z serii obejmuje tematykę zegara i kalendarza. Zegar i kalendarz zagadki i łamigłówki to blisko sześćdziesiąt stron świetnej zabawy połączonej z nauką.


Książka skierowana jest do dzieci od 9 roku życia i pozwala im doskonalić swoją wiedzę z zakresu posługiwania się zegarem i kalendarzem. Rozwiązując i uzupełniając kolejne zadania, dzieci dowiedzą się jak odczytywać godziny przed  południem i po południu, poznają jednostki czasowe oraz strefy czasowe. Dodatkowo dowiedzą się jak liczyć lata, skąd mamy dzień i noc. 


Zagadki są bardzo zróżnicowane dzięki czemu nie ma mowy o nudzie. Dodatkowo rysunki są bardzo kolorowe, dzięki czemu przyciągają dzieci uwagę. Całość została bardzo dobrze przemyślana tak aby zachęcić do uzupełniania kolejnych stron a co za tym idzie nabywania kolejnych umiejętności. Świetna książka, która sprawi wiele radości zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Zielona Sowa

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty