Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Pan Trąba i wynalazki - Wydawnictwo Media Rodzina

Z twórczością Ziemowita Adamskiego zetknęliśmy się po raz pierwszy i od razu zdobył nasze serca. Jego Pan Traba i wynalazki to prawdziwy majstersztyk gatunku. Zabawka opowieść o szalonym wynalazcy Ludwiku Trąbie porywa wręcz każdego bez względu na wiek a zabawne rymy dodatkowo wzmagają ciekawość i zachęcają do poznania niesamowitych perypetii bohatera. Książka wydana została przez Wydawnictwo Media Rodzina
Ludwik Trąba to osoba, która po swym dziadku i ojcu odziedziczył talent, dzięki któremu ciągle coś wynajdował. W sumie poznajemy cztery jego wynalazki oraz historie z nimi związane. Na samym początku jest to historia babci obdarowanej niezwykłymi kapciami, które były tak szybkie jak strzała. Ponadto Ludwik skonstruował zmywarkę, która myła nie tylko naczynia ale i kucharki oraz katapultę, która wyrzuciła go w kosmos. Jego celem było dotrzeć na słońce, jednak po odrodze dowiedział się, że to bardzo niebezpieczne miejsce i w ostateczności zrezygnował z jego podboju. No i mój ulubiony wynalazek Ludwika - niewidzialny most. A jaka historia za tym jakże oryginalnym wynalazkiem się kryje, przekonajcie się sami :-)
W książce nie ma miejsca na nudę. Ma to związek zarówno z bardzo dynamiczną akcją jak i przezabawnymi ilustracjami Macieja Plamowskiego. Całość  idealnie ze sobą współgra i bawi do łez. 

Pan Trąba i wynalazki to lektura dla każdego. Swym humorem, zwrotami akcji oraz niesamowitymi historiami znajdzie swoich wielbicieli zarówno wśród przedszkolaków jak i starszaków.   

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Media Rodzina


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty