Przejdź do głównej zawartości

KONKURS Z CANPOL BABIES. UDANY POCZĄTEK MACIEŻYŃSTWA

K O N K U R S ! ! !

 C A N P O L     B A B I E S

U D A N Y     P O C Z Ą T E K     M A C I E Ż Y Ń S T W A
A W NIM DO WYGRANIA 

DWA ZESTAWY ZABAWEK DLA NIEMOWLĄT


Aby wziąć udział w Konkursie należy:

* w komentarzu pod tym postem na blogu,  lub na facebooku napiszcie dlaczego niemowlęta lubią kontrastowe zabawki :-)
* polubić profil na facebook - Canpol Babies TUTAJ

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem Konkursu jest blog I&K W Domowym Zaciszu. 
2. Sponsorem nagrody jest Canpol Babies
3. Czas trwania konkursu: od 27.11.2018 do 09.12.2018
4. Nagrodą w konkursie są
* dwa zestawy zabawek widniejące na grafice 
5. Wyłonienie zwycięzcy odbędzie się w drodze losowania.
6. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu Konkursu.
7. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy mają 7 dni na przesłanie na adres annakozakiewicz8424@gmail.com danych do wysyłki. W przypadku nie dostarczenie danych na czas, nagroda zostanie przyznana innej osobie wybranej w drodze losowania. 
Każdy uczestnik może dodać tylko jedno zgłoszenie (komentarz). 
8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
9. Udział w konkursie jest dobrowolny.
10. Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana ani związana z Facebookiem  w żaden sposób. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dostarcza informacje organizatorowi promocja i nie Facebookowi. Podane przez uczestnika informacje będą wykorzystane jedynie do organizacji Konkursu (w tym dostarczeniu nagród). 
UWAGA!!!

Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z zapoznaniem i zaakceptowanie polityki prywatności bloga I&K W Domowym Zaciszu zgodnego z RODO. Regulamin znajdziecie TUTAJ
Życzymy powodzenia :-)

Wyniki konkursu!!!

Zestaw Canpol Babies otzrymują 
- Uczy Bawi Rozwija
- Agnieszka Bergańska

Gratuluję i czekam na wiadomość z danymi do wysyłki :-)

Komentarze

 1. Niemowlęta lubią kontrastowe zabawki, ponieważ ich wzrok dopiero się kształtuje i rozwija, więc im bardziej wyraziste kolory tym szybciej zaciekawia niemowlaka i dłużej skupi uwagę na takiej zabawce 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci po narodzeniu jeszcze nie widzą wyraźnie,
  Kolorowe obrazki są ponad ich wyobraznie.
  Na początku małe oczka lubią barwy czerni i bieli.
  Pomagają im w adaptacji wzroku i do nich się dziecię weseli.
  Łatwiej na nich jest skupić swój wzrok.
  I tak po kroczku krok.
  Pózniej powoli czas na żółty i czerwony.
  Maluszek już widzi więcej i jest zadowolony.
  Kontrastowe zabawki same plusy mają.
  Więc maluszki je kochają!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niemowlęta lubią kontrastowe zabawki ponieważ wzrok maleństwa wyostrza się stopniowo i widzą niewyraźnie. Silne bodźce wzrokowe, szczególnie kontrastowe połączenia bieli i czerni, stymulują mózg dziecka i pobudzają jego rozwój.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny konkurs aż szkoda że dzieci mam już tak duże bo lubiliśmy tą markę

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy się urodziłam to nie wiele widziałam. Mama tacie powtarzała, że nie rozróżniam jeszcze kształtów i kolorów, a stymulacja wzroku jest jest bardzo ważna dla mojego rozwoju. Dzięki ćwiczeniom wzroku w moim mózgu szybciej tworza się moje połączenia nerwowe. Moi rodzice zdają sobie z tego sprawę, więc tatuś kupił mi karteczki i różne książeczki czarno- białe. Skutecznie mnie zabawiają i jednocześnie stymulują mój rozwój. Uwielbiam na nie patrzeć i opowieści mojej mamy, które je opowiada.

  Marysia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.