Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Karty i gry edukacyjne od Zu&Berry

Nasz rodziny rynek zabawek i gier dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie. Stale pojawiają się nowości godne uwagi. Jedne z takich nowości, które zasługują na uwagę to seria Zu&Berry. O trzech tytułach z serii skierowanych do niemowląt, pisałam już wcześniej TUTAJ. Dzisiaj druga część, skierowana do nieco starszych odbiorców. Każdy z tych sześciu zestawów zapewni godziny świetnej zabawy połączonej z nauką.  

Układam stwory to zestaw 36 dwustronnych sporych rozmiarów i dobrej jakości kart. Dzięki nim nasze maluszki będą mogły układać 3 - elementowe obrazki. W sumie można ułożyć aż 24 zwierzątka lub zabawne stworki. Jednak to nie koniec możliwości tych kart. Dzieci mogą puścić wodze fantazji i łączyć dowolne elementy, tak aby powstawały przedziwne stwory. Możliwości jest wiele. To zestaw który zapewni twórczą i bardzo kreatywną zabawę. Układanka przeznaczona jest dla dzieci już od 1 roku życia.    Kraina zagadek to zestaw, który pokocha każdy przedszkolak. Dzieci w tym wieku zadają mnóstwo pytań i są ciekawskie. Na 80 kartach znajdują się zagadki z różnych dziedzin życia. Dzięki nim maluchy poszerzą swoją wiedzę o otaczającym je świecie, poćwiczą logiczne myślenie, oraz odkryją wiele ciekawostek. Zabawa połączona z nauką przyniesie wymierne korzyści a czas rodziców spędzony z dziećmi jeszcze bardziej wzmocni ich więzi. Zagadki zostały opracowane z myślą o dzieciach od 3 roku życia. Polecane są także do pracy na przykład w terapii logopedycznej gdyż także znacznie wzbogacają słownictwo.  


Zakręcone labirynty to kolejne świetna propozycja od Zu&Berry. Tym razem w pudełku znajdziemy zestaw 50 bajecznie kolorowych kart z bardzo zakręconymi labiryntami. Jest kilka grup tematycznych a wśród nich grupa kart piłkarskich, o księżniczkach czy kosmicznych. Odnajdywanie kolejnych dróg to świetna zabawa połączona z treningiem logicznego myślenia, koncentracji, orientacji przestrzennej, pamięci, motoryki małej czy wreszcie koordynacji ręka - oko. Zestaw polecany jest dzieciom od 3 roku życia. Rycerze i rabusie to gra polegająca na odszukiwaniu określonego elementu. Niby nic nowego ani odkrywczego, wszak każdy z nas zna tą zabawę, jednak bajecznie kolorowe karty, z pewnością zachęcą każdego malucha do zabawy. W skład gry wchodzi 13 sporych rozmiarów plansz z bardzo kolorowymi ilustracjami, które charakteryzują się ogromną ilością szczegółów i małych detali. Ponadto mamy też zestaw 30 okrągłych kart, które przedstawiają przedmioty do odnajdywania na planszach. Każda z 13 plansz zawiera wszystkie 30 obiektów z okrągłych kart. Gra polega na odsłonięciu pojedynczych okrągłych kart a następnie jak najszybszym odnalezieniu widniejącego na tej karcie przedmiotu. Jest to świetny trening percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i szybkości. Gra skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. 
Poznaję literki 32 dwustronne karty, które zabiorą maluszki do świata liter. Na jednej stronie dzieci mogą ćwiczyć pisanie liter drukowanych. Druga strona kart przedstawia daną literę (pisaną w wersji dużej i małej) oraz ilustrację przedmiotu, osoby lub zwierzęcia rozpoczynającego się na tą literę. Dzięki zabawie kartami dzieci poznają literki, ćwiczą motorykę małą, koordynację oraz precyzję ruchów. Zestaw skierowany jest do dzieci od 3 roku życia. Poznaję cyferki to także zestaw 32 dwustronnych kart, dzięki którym nasze maluszki wkroczą do świata matematyki. Z tym zestawem pierwsze kroki okażą się łatwe i przyjemne a strach przed królową nauk, minie tak szybko jak się pojawił. Dzięki kartom dzieci będą mogły ćwiczyć rozpoznawanie cyferek, liczenie czy umiejętności grafomotoryczne. Zestaw skierowany jest do dzieci od 3 roku życia.  

Karty i gry edukacyjne Zu&Berry to świetne połączenie zabawy i nauki. Dzięki pracy na tych zestawach dzieci są stymulowane, dzięki czemu lepiej się rozwijają. Uważam, że taki zestaw sprawdzi się idealnie jako prezent dla przedszkolaka pod choinkę :-)

Polecamy serdecznie!!!


Całą serię Zu&Berry znajdziecie TUTAJ

Komentarze

  1. Świetne te wsywszyst zestawy.
    Myślę, że dzieciaczki dużo się za ich sprawą nauczą.

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne :) my uwielbiamy najbardziej rycerze i rabusie :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty