Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Bazgraki od Kapitana Nauki

Jeżeli szukacie kapitalnych pomocy naukowych, które zapewnią Waszym dzieciom rozrywkę połączona z nauką a Wam pozwolą wypić ciepłą kawę, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Kapitana Nauki. Znajdziecie tam bardzo duży wybór zarówno książeczek jak i puzzli czy zestawów kreatywnych. My uwielbiamy ich produkty, co zapewne możecie wywnioskować, ponieważ co jakiś czas Wam je prezentujemy. Dzisiaj kolejna porcja ekstra zabawy, dzięki której nasze pociechy mogą doskonalić wiele kluczowych umiejętności jak i nabywać nowe. Nie tak dawno Kapitan Nauka wydał kolejną serię czterech książeczek kreatywnych z serii Bazgraki. Są to wielokrotnego użytku książeczki w komplecie ze ścieralnymi mazakami. A w środku czeka na maluszki prawdziwa przygoda!!!

W skład serii wchodzą poniższe tytuły:


- Bazgraki w podróży,
- bazgraki w kosmosie,
- Bazgraki wśród zwierząt, 
- oraz Bazgraki w przedszkolu.Każdy z tych tytułów posiada temat przewodni (z godny z tytułem pozycji). A w środku mamy prawdziwy raj dla małych rączek i bystrych główek. Wśród wielu przeróżnych zadań mamy między innymi tak modne ostatnio kodowanie, uwielbiane przez dzieci labirynty. Są też sekwencji, odwzorowywania, ćwiczenia percepcji wzrokowej czy analogie. A wszystko to w bardzo przyjemnej szacie graficznej, która na pewno zachęci do zabaw.  Dzięki temu, że książeczki są wielokrotnego użytku, dzieci, które nie opanowały jeszcze określonej umiejętności mogą ją ćwiczyć dzięki Bazgrakom. Kartki po zmyciu mazaka są w idealnym stanie, nie pozostają żadne ślady, co w przypadku małych dzieci jest bardzo istotne. Mazaki dołączone do każdego z elementu zestawu są idealnych rozmiarów dla przedszkolaków.   Dzięki Bazgrakom, dzieci mogą ćwiczyć umiejętności manualne, prawidłowy chwyt piśmienniczy, logiczne myślenie, kreatywność czy w końcu precyzję ruchów ręki i koordynację wzrokowo - ruchową. Takie zabawy na pewno wpłyną pozytywnie na rozwój naszych pociech a przy okazji dostarczą im wielu pozytywnych wrażeń. Bazgraki to pozycje dla dzieci od 3 do 6 roku użycia. Sprawdzą się zarówno w przedszkolach jak i gabinetach terapeutycznych. Mamy tu sporo ćwiczeń, które stosowane są przez logopedów w terapii, co może urozmaicić zajęcia i dodatkowo zmotywować dzieci do ćwiczeń. My Bazgraki serdecznie polecamy i zapraszamy do wspólnej zabawy!!! Całą serię znajdziecie TUTAJ

Kapitan Nauka

Komentarze

 1. Książeczki wielokrotnego użytku zawsze się sprawdzają, tym bardziej że można z nich korzystać do woli , a nawet podzielić się z innymi :P Świetnie nadają się w podróży (y)
  Tej serii akurat nie znam, ale bardzo mnie urzekła - muszę się jej bliżej przyjrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Córka zawsze lubiła Kapitana Naukę, myślę więc , że najmłodszego chrześniaka z nim zapoznamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My mamy Bazgraki w przedszkolu. Tosiek ciągle po nich marze i ćwiczy swoją sprawność motoryczną. Fajne jest to, że gdy coś nie wyjdzie,bez kłopotu można to wytrzeć chusteczką i próbować od nowa. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty