Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Trojaczki w Paryżu - Wydawnictwo JUPI!

Paryż...miasto, które miałam ogromną przyjemność zwiedzać kilkanaście lat temu. Od tego czasu wiem, że kiedyś tam powrócę już jako żona i matka i z całą rodziną zwiedzimy każdy jego zakątek. Ostatnio wspomnienia ożyły jeszcze mocniej a chęć wybrania się do stolicy Francji jeszcze bardziej wzmogła. A to wszystko za sprawą kolejnej lektury jaką mieliśmy ostatnio przyjemność czytać. Mowa o Trojaczkach w Paryżu Nicole Lambert, jednej z trzech książek jakie w maju ukazały się na polskim rynku. Historie trójki rodzeństwa, ich mamy i dziadka zapewne większość z Was zna z kanału MiniMini na którym to można było oglądać ich perypetie. My tych jakże ciekawych bohaterów poznaliśmy z książki wydanej przez Wydawnictwo JUPI! :-) Gdy trójka rodzeństwa i ich mama wybierają się do Paryża, czeka na nich nieznany dotąd świat sztuki, architektonicznych kolosów oraz przepychu. Maluchy jak to mają w zwyczaju zwiedzając kolejne muzea i wystawy zadają ogrom pytań a ich pomysły rozbawią każdego czytelnika. Książka napisana jest w formie komiksu i stanowi jednocześnie bardzo ciekawy przewodnik po Paryżu. Mamy tu sporo ilustracji przedstawiających znane i cenione dzieł  sztuki oraz miejsca symbolizujące stolicę Francji. 
Poza zabawnym tekstem w książce dominują bardzo ładne ilustracje. Nie brakuje im humoru przez co wiernie oddają treść, idealnie uzupełniając całość. 
Przygody trojaczków w Paryżu na pewno przypadną do gustu zarówno tym małym jak i nieco starszym czytelnikom. Zachęcą do poznawania, a może także zainspirują kolejny kierunek podróży zagranicznej. My z ogromną przyjemnością poznaliśmy tych uroczych bohaterów i na pewno z ochotą sięgniemy po kolejne tytuły z serii. Trojaczki w Paryżu to idelana lektura na letnie popłudnia spędzona na łonie natury z książką w ręku :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

https://www.galeriaksiazki.pl/


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty