Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Star Wars™. Akademia Jedi. Nowa klasa - Wydawnictwo AMEET

Temat Star Wars to jeden z gorętszych w naszym domu. Choć muszę się Wam przyznać, że mi znany jedynie z książek :-). Natomiast chłopcy (tu czytaj Ignacy i jego tata) znają większość dialogów z filmów na pamięć. Mnie zdecydowanie bardziej fascynują książki. O jednej z takich pozycji chciałam dzisiaj napisać. Star Wars. Akademia Jedi. Nowa klasa stanowi kontynuację znanej serii Jeffreya Barwna, które to kontynuuje Jarrett J. Krosoczka. Książka wydana została przez Wydawnictwo AMEETKsiążka stanowi połączenie tradycyjnego tekstu z komiksem, przez co dodatkowo wzbudza zainteresowanie czytelników. Akcja toczy się w kampusie na Coruscant gdzie mieści się Akademia Jedi. Głównym bohaterem jest wyróżniający się swoimi umiejętnościami w zwyczajnej szkole Victor. Z tego też powodu postanawia przenieść się właśnie do wspomnianej Akademii Jedi, gdzie będzie zgłębiał tajniki sztuczek umysłowych Jedi. 
Jednak jak to zwykle bywa z takimi zmianami, nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli. Podobnie było w przypadku Victora. Na jego drodze stają dość specyficzni ludzie z którymi chłopiec musi się zmierzyć. Do tego dochodzą nowe wymogi i najważniejsze czyli zrozumienie nauk wielkiego mistrza. I choć chłopcu podoba się nowa szkoła, to  nie będzie tak łatwo, a wizyty u szkolnej pani pedagog staną się dość powszechną codziennością. Czy chłopcu uda się odnaleźć równowagę w nowej szkole i zyskać grono sympatyków? O tym przekonacie się czytając książkę :-)

Książka to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Star Wars (i nie tylko). Zaciekawi i wciągnie każdego.

Serdecznie polecamy!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

Komentarze

 1. Sporo czytam, ale o tej książce nigdy nie słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow nie wiedziałam, że jest taka wersja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w rodzinie 7-latka, który potrafi wymienić i dokładnie opisać każdego z bohaterów SW, nawet tego pozornie najmniej znaczącego. Tej książeczki u niego nie widziałam, więc pewnie mu kupię. Dzięki za polecenie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również wcześniej nie słyszałam o tej książce

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty