Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Lulu - Wydawnictwo CoJaNaTo

Dzisiaj chciałam Wam napisać o bardzo wyjątkowej książce, która wywarła na nas ogromne wrażenie. Mowa o dziele duetu Ryfczyńska Dróżdż pod tytułem Lulu. Publikacja poza bardzo wartościowym tekstem wyróżnia się wręcz magicznymi zdjęciami wykonanymi przez wspomnianą Darię Dróżdż. Książka ukazał się na rynku nakładem Wydawnictwa CoJaNaTo.
Lulu to mała dziewczynka, która pewnego dnia odkrywa że jest baletnicą. W swojej ukochanej tutu jest naprawdę szczęśliwa. Jednak z przerażeniem odkrywa coś jeszcze!!! Wielu dorosłych których zna i którzy stają na jej drodze zrezygnowali ze swoich dziecięcych marzeń. W wyniku czego stali się nieszczęśliwi. Dziewczynka oczami swojej wyobraźni widzi jakie Ci ludzie mieli marzenia i pomaga im do nich powrócić. Poza bardzo poruszającym tekstem na uwagę zasługują cudne zdjęcia jakie wzbogaciły tą publikacje. Mała dziewczynka w spódniczce i uśmiechem na twarzy to symbol każdego z nas małych i dużych. 
Lulu to przepiękna opowieść, która przypomina nam o naszych marzeniach, pragnieniach i dążeniach. To także bardzo ważne przesłanie, że szczęśliwym może być tylko ten kto jest prawdziwie sobą!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

     

Komentarze

Popularne posty