Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Angielski dla dzieci - Rymowanki i wierszyki od Kapitana Nauki

Nasze dzieci z językiem angielskim mają styczność już od najmłodszych dni. Już w przedszkolach maluszki rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem. Oczywiście jest to w formie zabawy, piosenek i wierszyków. Na polskim rynku ukazuje się coraz więcej pozycji książkowych, dzięki którym rodzice mogą zainteresować swoje pociechy właśnie nauką języka obcego. W nasze ręce wpadł ostatnio świetny zbiór angielskich rymowanek i wierszyków, które są bardzo dobrze znane każdemu dziecku z Wysp Brytyjskich. Publikacja została wydana przez Kapitana Naukę. 
Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki. Do wspólnego czytania, zabawy i nauki to zbiór 39 wierszyków i rymowanek które pokochają zarówno przedszkolaki jak i starszaki. Wśród całego zestawienia znalazły się między innymi takie pozycje jak Hickory, Dickory, Winter Walk, Animal Way, Miss Polly, czy Bathtime. Ponadto książka zachęca aby po nią sięgnąć barwnymi i zabawnymi ilustracjami Roksany Robak. Dzięki tłumaczeniu poszczególnych zwrotów i fraz rodzice nieznający języka angielskiego będą mogli bez problemu przetłumaczyć swoim pociechom ich znaczenie. Na końcu książki przetłumaczono także całe teksty oraz zamieszczono słownik. To co nam spodobało się w tej książce najbardziej to możliwość odsłuchania wszystkich nagrań na MP3 za darmo. Wystarczy wejść na stronę Kapitana Nauki i je ściągnąć. Świetna zabawa gwarantowana!!!Książka jest bardzo ładnie i starannie wydana, sprawdzi się zarówno w domu do wspólnej zabawy rodziców z dzieckiem jak i w grupach przedszkolnych. Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJKapitan Nauka


Komentarze

 1. To zdecydowanie książka dla mojego syna :) chłonie angielski jak gąbka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się, idę na stronę kapitana nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalna książeczka :D W końcu nie ma lepszej metody nauki dla dzieci niż rymowanki i piosenki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna pozycja. Przepięknie wydana i bardzo praktyczna z uwagi na słownik dla rodzica. Będę polecać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna książka.Sama nie mogę się doczekać, kiedy Antoś będzie mówił mi wierszyki lub śpiewał po angielsku.W przedszkolu do którego idzie od września, mają być zajęcia.KN ma imponujący zbiór produktów, które wspaniale wpływają na rozwój dziecka.Myślę że z czasem poszukam tej książeczki dla synka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna książka.Sama nie mogę się doczekać, kiedy Antoś będzie mówił mi wierszyki lub śpiewał po angielsku.W przedszkolu do którego idzie od września, mają być zajęcia.KN ma imponujący zbiór produktów, które wspaniale wpływają na rozwój dziecka.Myślę że z czasem poszukam tej książeczki dla synka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podstawowe angielskie słowa wprowadzałam synom w formie zabawy z kartami obrazkowymi Kapitan Nauka. Później nauczyli się kilku piosenek w przedszkolu. Synowie mają 4 lata i liczą do 10 po angielsku oraz znają kolory :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty