Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Rurka wodna - Foxgames

Wakacje tuż, tuż a to oznacza słońce, upały i oczywiście wodne szaleństwo. U nas takie szaleństwo trwa już od kilku tygodni, a to za sprawą świetnej gry Wydawnictwa Foxgames Rurka wodna. Gra zapewnia ogrom wrażeń i pozwala poczuć się niemalże jak w aqua parku :-) 
W pudełku znajdziemy:

- kafelki zjeżdżalni,
- kafelek startowy,
- kafelki atrakcji,
- kafelek wyjazdu z tunelu,
- kafelki ratowników,
- 6 drewnianych pionków,
- 6 kart graczy,
- 18 żetonów premii,
- oraz instrukcję.Gra ma na celu zbudowanie jak najdłuższej zjeżdżalni. A dokonać tego można poprzez dokładanie do swojej rurki kolejnych kafelków. Każda zjeżdzalnia ma swój kolor, którym odpowiadają pionki i karty graczy. Dodatkowe kafelki można zdobywać dzięki żetonim premii. 
Gra ma bardzo proste zasady a sama rozgrywka trwa około 20 minut. Wszytskie elementy gry zostały bardzo starannie wykonane i są trwałe. Dzięki różnorodym kafelkom, gra staje się mniej przywidywalna a  tym samym bardziej emocjonująca. Gra kończy się w chwili gdy zostanie wyłożony ostatni kafelek zjeżdżalni. Wtedy gracze podliczają punktację i gracz z największą ich ilością wygrywa całą rozgrywkę. 
Gra przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia i grać w nią może od 2 do 6 osób. Gra będzie idealnym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Jeżeli macie w domu miłośnika planszówek to jestem przekonana, że Rurka wodna spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. 


Grę znajdziecie TUTAJKomentarze

 1. Super!!! Jak zwykle w przypadku tego wydawnictwa wykonanie jest na wysokim poziomie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ciekawa gra, pozwoli miło spędzić czas - rodzinnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gra wygląda wspaniale. Myślę że i nam by się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 4. W taką grę jeszcze nie graliśmy, chętnie wypróbujemy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znamy tą grę i bardzo ją lubimy

  OdpowiedzUsuń
 6. Aqua Park w domu :-)) Fajna zabawa :-))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty