Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Kreatywnie z Ben 10 - Wydawnictwo AMEET

Jako mama synka mam dość sporą wiedzę na tematy super bohaterów, star warsów i wielu innych "ciekawych" postaci świata bajki i filmu. Jednym z ulubionych bohaterów Ignasia jest Ben 10. Co prawda z bajek już wyrósł, ale nadal lubi różnego rodzaju zagadki i zadania z tym bohaterem w roli głównej. Ostatnio jego uwagę przykuły bardzo ciekawe publikacje Wydawnictwa AMEET. 


Zadania do Zmazywania to zbiór zagadek, szyfrów i zabaw, które pozwalają dzieciom ćwiczyć wiele kluczowych umiejętności takich jak logiczne myślenie czy wyciąganie wniosków. Książeczka zawiera suchościeralny mazak i śliskie dość sztywne karty, dzięki czemu Ignaś może korzystać z niej wielokrotnie. W środku znajdziecie wiele interesujących zadań takich jak sudoku, kodowanie czy labirynty. Z Ben 10 nie ma mowy o nudzie. 

Odlotowe Zabawy to książeczka wydana w wersji tradycyjnej, papierowej. Na blisko 50 stronach znajdujemy ciekawe zagadki, łączenie kropek krzyżówki. Mamy tu duże pole do kreatywności i wyrażenia siebie. Dodatkowo książka zawiera kilka stron naklejek, które można dowolnie przyklejać na stronach książki. 


Wyzwania to dwa notesy połączone w jedną całość. Ponownie podczas zabawy z tą książką, nie ma mowy o nudzie. Labirynty, zagadki czy kodowanie to tylko kilka przykładów, co znajdziecie w tej pozycji. To ulubiona pozycja Ignasia i po nią sięga najczęściej :-)   

Moc Łamigłówek to książeczka w formie notesu. Podczas zabawy z tą publikacją dzieci muszą stawić czoła wielu labiryntom, szyfrom czy grze w sapera. Nie zapomniano także o miłośnikach sudoku. Do tego mamy tu bardzo dużo naklejek, dzięki czemu zabawa jest gwarantowana.  

Zestaw książeczek kreatywnych z Benem 10 w roli głównej to gwarancja świetnej zabawy i nauki w jednym. Podczas uzupełniania kolejnych stron dzieci ćwiczą wiele kompetencji a przy tym dobrze się bawią. Zgodnie z zasadą "Im więcej zabawy tym więcej nauki".

Polecamy serdecznie!!!


Bena 10 znajdziecie TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania logo AMEETKomentarze

 1. O, coś dla mojego syna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdziwa zabawa zaczyna się tam gdzie jest Ben, prawdziwe rarytasy z Wydawnictwa Ameet, widać ,że dziecko szczęśliwe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Intrygująca lektura zwłaszcza dla młodego człowieka, bo zmusza także do myślenia przez rozwiązywanie zagadek i łamigłówek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne książki, jak widzę. Pięknie ilustrowane.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty