Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Intymne życie zwierząt - Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Książka która zadziwia, zaskakuje i skłania do poszukiwań. Intymne życie zwierząt opowiada o sposobach rozmnażania wśród zwierząt. Zapewniam Was, że podczas tej lektury wielokrotnie przecierałam oczy ze zdziwienia jak świat fauny jest różnorodny i nieprzewidywalny. To jedyna w swoim rodzaju książka wydana została przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka. 
To pozycja dla ciekawych świata, którzy nie boją się zadawać pytań i szukać odpowiedzi na dręczące ich pytania. To także książka, która pozwala przełamać pewne obawy i wątpliwości. Mamy w niej ogromną dawkę wiedzy, która została przekazana w bardzo subtelny i przede wszystkim zrozumiały dla młodego czytelnika sposób. Nie brakuje w niej także poczucia humoru, który widoczny jest choćby na rysunkach. Całość bardzo ciekawie dopełniają poszczególne grafiki. Czytając Intymne życie zwierząt mamy możliwość poznać nie tylko sposoby rozmnażania się, ale także wyobrazić sobie jak przebiega cały proces zalotów oraz to w jaki sposób dane zwierzęta wychowują swoje potomstwo. 

Czy polecamy Intymne życie zwierząt? Zdecydowanie TAK. Jest to bardzo bogato ilustrowana i ciekawie opowiadająca książka o bardzo istotnych faktach, o których tak na prawdę ciągle mówimy i wiemy za mało. Dlatego bardzo się cieszę, że taka książka ukazała się na polski rynku i zapewniam, że jej lektura będzie niesamowitą przygodą. 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Prószyński i S-kaKomentarze

  1. Cudowna pewnie książeczka i pewnie nie jest tylko dla dzieci, bo każdy dorosły czegoś ciekawego się dowie:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty