Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Baśniowa Akademia Zdrowia - Wydawnictwo Martel

Baśniowa Akademia Zdrowia autorstwa Agnieszki Nożyńskiej - Demianiuk to bardzo sympatyczna bajka, której głównym przekazem jest zachęcenie dużych i małych do prawidłowego odżywiania się. Poza dość dynamiczną akcją mamy tu także sporo praktycznej wiedzy, która na pewno zaowocuje zmianą nawyków żywieniowych na lepsze. Książka wydana została przez Wydawnictwo Martel
W krainie Limanii dochodzi do dość zuchwałego czynu, zły czarnoksiężnik za pomocą magii wymazał całą wiedzę ze wszystkie książek jakie znajdowały się w bibliotece. Chochliki, które zamieszkują ową krainę postanawiają postanawiają zrobić wszystko aby odzyskać utraconą wiedzę. Trzech przyjaciół Ciekawski, Sprytny i Modniś wybierają się do Krainy Zdrowia aby od nich zdobyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania się. Jak zapewne domyślacie się wyprawa ta pociągnie za sobą wiele nieprzewidywalnych i zaskakujących zwrotów akcji. Nasi bohaterowie podczas swojej wyprawy poznają wiele ciekawostek na temat witamin, biorą udział w wielkim wyścigu jak również poznają znaczenie wody oraz odwiedzają Parycjadę. Jednak czy chochlikom uda się zdobyć to po co wyruszyły do Krainy Zdrowia? O tym przekonacie się czytając książkę. 
Publikacja została bardzo ładnie i starannie wydana. Duży format, twarda oprawa i gruby dobrej jakości papier to zdecydowanie zalety książki. Do tego śliczne i kolorowe ilustracje Aleksandry Jasińskiej stanowią idealne dopełnienie tekstu.


Polecamy serdecznie!!!

Książkę znajdziecie TUTAJ
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty