Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Angara, córka Bajkała - Wydawnictwo Media Rodzina

Takie książki jak ta o której dzisiaj chcę napisać, to prawdziwe perełki w pełnym tego słowa znaczeniu. Legenda z dalekiej i mroźniej Syberii opowiada historię Angary, córki potężnego i groźnego Bajkała. Książka w Polsce ukazała się nakładem Wydawnictwa Media Rodzina. Angara, córka Bajkała to przepiękna historia miłości, miłości trudnej, wymagającej ale jednocześnie jakże prawdziwej. Angara, która od dzieciństwa wysłuchiwała opowieści swojej opiekunki opowiadających historie walecznego i odważnego wojownika Jeniseja. Dziewczyna z czasem zapałała głębokim uczuciem do tego młodzieńca. Niestety plany jej ojca względem za mąż pójścia jego córki były inne.    
Do królestwa zjeżdżają kolejni kandydaci na męża, jednak Angara pozostaje niewzruszona na kolejne oświadczyny. Dziewczyna marzy tylko o spotkaniu z Jenisejem i jemu oddaje całe swoje serce. Czy tej dwójce uda się przekonać nieprzejednanego Bajkała? A może ta para nigdy się nie spotka? No cóż odpowiedź na te pytania znajdziecie w książce. 


Książka poza magicznym tekstem wyróżnia się także magnetyzującymi ilustracjami. Pełne szczegółów, misternie wykonane i z ogromnym przekazem. Całość stanowi piękną i bardzo wartościową lekturę. 


Książkę serdecznie polecamy, jest piękną podróżą do mroźniej ale jakże pięknej i skrywającej wiele tajemnic krainy :-)  

 

Książkę znajdziecie TUTAJ

https://mediarodzina.pl/

Komentarze

 1. Wizualnie książka prezentuje się fenomenalnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękne ilustracje, tylko literki wydają się malutkie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł na książkowy prezent, piękna oprawa graficzna. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłabym dla samego wydania! Super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że taki króciutki opis, bo chętnie dowiedziałbym się więcej o tej książce, zwłaszcza, że sprezentowane na zdjęciach, śliczne, nieco surrealistyczne ilustracje są bardzo interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ksiązka prezentuje się cudnie! A po opisie sama mam ochotę po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedna z najpiękniejszych książek w naszej biblioteczce:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wizualnie - ekstra! Jak patrzę na ilustracje, to mam ochotę zaraz lecieć do księgarni. Zastanawiam się, czy treść jest równie magnetyzująca. Mam nadzieję, że tak :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Opowieść z pewnością jest wciągająca, a ilustracje kompletnie mnie zaczarowały! Już dawno nie widziałam takich ładnych obrazków w książce ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Magnetycznie kusząca przygoda czytelnicza. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam opowieści ze wschodu! Piękna książka❤

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty