Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Akademia Mądrego Dziecka - nowości - Wydawnictwo Egmont

Seria książeczek Akademia Mądrego Dziecka to jedna z ciekawszych serii skierowana do 2-3 latków jakie obecnie mamy na rynku. Twarda oprawa i kartonowe strony oraz zaokrąglone rogi to nie wątpliwie tylko kilka z zalet tych publikacji. Kolejną są uwielbiane przez wszystkie maluchy wycięcia na każdej stronie, które rozwijają wyobraźnię i pozwalają na odkrywanie. Cykl wydawany jest przez Wydawnictwo Egmont. Dzisiaj przybliżę Wam dwie najnowsze pozycje, jakie ukazały się na rynku.Czyj to nocnik? to idealna pozycja dla dzieci, przed którymi dość trudna sztuka odpieluchowania. Na szczęście dzięki tej książeczce i przedstawionych w niej pomocnych radach bohaterów, dzieci przekonają się, że nie takie to straszne jak myślały, bo przecież "małe zuchy nie siusiają do pieluchy" :-)

Lisek i przyjaciele to wierszowana historia której główny bohater Lisek, który zaspokaja swoją ciekawość świata nawiązując kolejne znajomości. Wiele przygód jakie nasz bohater przeżywa, zainteresują każdego maluszka. Jednak nasz bohater najbardziej zainteresowany jest jeden ze zwierzaków? Którym? Przekonajcie się sami. 

Polecamy serdecznie, książeczki to idealne pozycje dla maluszków, zaciekawią i pozwolą ćwiczyć zdolności manualne naszych dzieci:-)


Książki znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska

Komentarze

 1. oj Franio uwielbiał te ksiażeczki. Biegałam po całym mieście za nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne sa książeczki tego typu, moja córka miała ich całą skrzynię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne (y) Tak się zastanawiałam nad nimi i niestety w końcu zrezygnowałam, a szkoda - bo myślę, że najmłodszemu bardzo by się spodobały :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne, prawdziwa gratka dla maluchów!

  OdpowiedzUsuń
 5. mamy jedną książeczkę z tej serii, moi chłopcy ją uwielbiają

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe propozycje dla najmłodszych czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty