Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Opowieści Babci i Dziadka - Wydawnictwo Wilga

Wspomnienia to jedne z najpiękniejszych prezentów jakie możemy podarować i otrzymać od naszym bliskim. Wydawnictwo Wilga wydało przepiękne dwa pamiętniki zaadresowanie do babć i dziadków. Opowieści babci. Historie rodzinne dla wnuków oraz Opowieści dziadka. Historie rodzinne dla wnuków to niepowtarzalne okazje do tego aby przyszłym pokoleniom opowiedzieć nieznane historie z przeszłości. Cudnie wydane w dużym formacie i twardej okładce zachwycą każdego obdarowanego. 
Opowieści babci i dziadka to dwa bliźniacze albumy skierowane jak same tytuły wskazują do dziadków. Mają formę pamiętników, a więc każda strona jest do uzupełnienia. Na pierwszych kartach mamy metryczki, kolejne strony to miejsce na drzewa genologiczne oraz informacje o rodzicach dziadków. Im dalej tym coraz więcej poznajemy informacji z lat młodzieńczych i dzieciństwa naszych bohaterów.

Możliwość zapisania swoich wspomnień na kartach tych albumów to niepowtarzalna okazja aby pokazać młodym pokoleniom jak dawniej żyli nasi dziadkowie, jak spędzali wolny czas, gdzie podróżowali czy jakie mieli marzenia. To także bardzo sentymentalna podróż do przeszłości samych dziadków i okazja do wspólnego spędzenia czasu podczas przygotowywania czegoś wyjątkowego dla własnych wnuków. 


Opowieści babci i dziadka to bardzo piękne pozycje, które mogą stać się wyjątkowym prezentem dziadków dla wnuków z okazji urodzin, świąt czy choćby Pierwszej Komunii Świętej. 


Albumy znajdzecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga
Komentarze

 1. Świetny pomysł. Nie wiedziałam, że coś takiego powstało. Tylko jak tu namówić pracujących jeszcze dziadków do spisywania swoich wspomnień:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o takich albumach. Chyba zakupię i uzupełnię na następny rok na dzien babci i dziadka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wydane - i jestem przekonana, że stanowią nieocenioną pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalny pomysł! Idealna pamiątka 👌

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty