Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Seria książek Lego® Star Wars™ do samodzielnego czytania - Wydawnictwo AMEET

Dziś mam prawdziwą gratkę dla miłośników najpopularniejszych na świecie klocków oraz kultowej serii filmów Star Wars czyli cztery książki opowiadające o przygodach dzielnych bohaterów. Książka wydane zostały przez Wydawnictwo AMEET i są skierowane do dzieci samodzielnie już czytających. Wartka akcja, zabawne dialogi i ten niesamowity klimat zachwycą każdego miłośnika tematu. 

Misje Freemakerów to porywająca opowieść o dwóch braciach, którzy wiedli spokojny żywot. Na co dzień zajmowali się zbieraniem złomu oraz prowadzą własny warsztat. Ich dni upływały na naprawach kolejnych statków kosmicznych. W tym samym czasie złowrogi Imperator za wszelką cenę stara się odnaleźć fragmenty legendarnego miecza z kryształów kyber. Jak myślicie gdzie trafia podczas tych poszukiwań? I jaką rolę w odbudowie najpotężniejszej broni w galaktyce odegrają bracia Freemaker? O tym przekonacie się podczas lektury. 


Dzielny R2-D2 to kolejna pasjonująca pozycja, dzięki której wraz z bohaterami przeżyjemy niesamowite przygody. Dzielny droid ma pełne ręce roboty. Musi wypełnić jedną z najważniejszych misji w galaktyce, uratować grupę przyjaciół przed ugotowaniem w zupie oraz uwolnić bohatera Rebelii z pułapki zastawionej przez bezwzględnego łowcę nagród. Oczywiście nasi bohaterowie zawsze mogą liczyć na pomoc R2-D2. 


Księżniczka Rebeliantów czyli Leia Organa ma do wykonania tajną misję na Trandoshy. Jako bohaterka Sojuszu Rebeliantów zawsze znajduje się w samym centrum wydarzeń i cieszy się dużym szacunkiem wśród współpracowników. Nie zabraknie także dramatycznych wydarzeń i nasza bohaterka zostanie porwana przez samego Dartha Vadera. Czy uda się jej wydostać z potrzasku? I czy powierzona jej misja zakończy się powodzeniem? O tym przekonacie się czytając książkę. 


Przygody Hana Solo to książka pełna przygód z wartką akcją oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Galaktyczny przemytnik robi co w jego mocy aby nie zwracać na siebie niczyjej uwagi, niestety (dla niego) przygody same go znajdują. Moc przygód naszego bohatera to nie wszystko, wraz z Hanem Solo możecie wyruszyć na poszukiwania jego zaginionego statku. Czy uda się Wam go odnaleźć? Przekonajcie się sami. 


Książki z serii Lego Star Wars to świetne pozycje, które zachwycą każdego miłośnika Star Wars. Mamy tu wszystko czego może oczekiwać znawca tematu. Ponadto dzięki dużej czcionce książki sprawdzają się idealnie do samodzielnego czytania. Bardzo ładnie i starannie wydane mogą okazać się bardzo ciekawym prezentem. Polecamy serdecznie!!!


Książki znajdziecie TUTAJ

http://www.ameet.pl/


Komentarze

 1. Super, na pewno spodoba się synkowi przyjaciółki, bo jest on miłośnikiem Star Wars :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne, choć to zupełnie nie nasze klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chrześniak na pewno będzie zachwycony 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Już wiem, co kupię mojemu synowi! eM uwielbia "Gwiezdne Wojny" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój syn kolekcjonuje te z Lego Ninjago

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, mam pytanie grzecznościowe. Czy ma ktoś odsprzedać te książeczki lub inne tytuły. Zainteresowana rsadlecka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty