Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Fotokalendarz - wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka

Styczeń to wyjątkowy miesiąc dla wszystkich Babć i Dziadków, jak wiadomo obchodzą wtedy swoje święto. To szczególna okazja dla wszystkich wnucząt aby mogły wyrazić swoją wdzięczność za to, że są obecni w ich życiu, za wspólne zabawy, spacery i rozmowy. To także ogromna radość dla przyjmujących słowa wdzięczności. Jest to doskonała okazja aby obdarować kochanych dziadków czymś szczególnym i niepowtarzalnym. Takim nietypowym i wywołującym moc pozytywnych emocji prezentem jest niewątpliwie fotokalendarz, gdzie każdy miesiąc zdobi inne zdjęcie najbliższych. U nas taki kalendarz powstał i niebawem trafi w ręce Babci Ignasia :-) 


Nasz kalendarz zamówiłam na stronie FotoBum, sprawdzonej przez nas i zaufanej firmie, z której usług korzystaliśmy już kilkukrotnie i nigdy nas nie zawiodła. Samo zaprojektowanie fotokalendarza jest niezwykle proste gdyż sprowadza się jedynie do wgrania dwunastu zdjęć i ich zatwierdzeniu. Przy czym należy pamiętać, że kolejność wgrywanych zdjęć odpowiada kolejnym miesiącom. Dlatego, jeżeli zależy Wam na określonych zdjęciach w danym miesiącu, należy zwrócić na to uwagę. Po tym pozostaje już tylko przejść do realizacji zamówienia i dokonać płatności. Realizacja zamówienia przebiega bardzo szybka i w ciągu kilku dni do Waszych dni zapuka kurier z przesyłką. Ponadto nasz fotokalendarz został wyposażony w tzw. planer czyli aż 192 naklejki, dzięki którym zaznaczymy na naszym kalendarzu ważna dla nas daty takie jak urodziny najbliższych, wizyty u fryzjera czy na siłowni oraz wszystko to o czym musimy przez cały rok pamiętać. Naklejki mają swoje oznaczenia jak również odróżniają się kolorem, co dodatkowo ułatwia ich odczytywanie.
Zdjęcia to wspaniała pamiątka i sposób na zatrzymanie wspomnień. W dzisiejszych czasach to także wiele możliwości na stworzenie spersonalizowanych gadgetów które sprawić mogą wiele radości :-)  Jeżeli chcecie obdarować kogoś takim cudownym prezentem jakim jest niewątpliwie fotokalendarz, to nie tylko mam dla Was rabat w wysokości 10% wartości Waszego zamówienia, ale także jeżeli zdecydujecie się na zakup fotokalendarza KL01 to otrzymacie możliwość zakupu drugiego kalendarza biurkowego KL06 za 1 złotówkę. Promocja, która pozwala Wam zakupić dwa fotokalendarze w cenie jednego trwa do 15 stycznia :-) Wystarczy, że klikniecie TUTAJ, a zostaniecie przekierowani do strony FotoBum, na której znajdziecie dalsze instrukcje :-)


Fotokalendarz możecie zamówić TUTAJ 

Komentarze

 1. uwielbiam fotokalendarze - to świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na prezent i w ogóle taki kalendarz dla siebie i o sobie :-) Muszę to przemyśleć i zajrzeć na te stronę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki spersonalizowany kalendarz to super pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka. Z pewnością się ucieszą! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli dajemy taki prezent komukolwiek, bez względu na pokrewieństwo czy tez jego brak to pokazujemy mu jak bardzo jest dla nas ważny. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki fotokalendarz nasi dziadkowie dostali na swięta - natomiast teraz szykujemy dla nich między innymi fotoksiążki.

  OdpowiedzUsuń
 7. My na któreś urodziny sprezentowaliśmy babci multimedialną fotoramkę na zdjęcia- i co jakiś czas dostaje w ramach upominku nową kartę SD ze świeżymi zdjęciami rodzinnymi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że kiedy już dorobię się potomstwa moi rodzice systematycznie będą dostawać takie kalendarze od swoich wnuków ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super prezent! Myślę, że kreatywne osoby znajdą wiele radości podczas tworzenia. ;>

  OdpowiedzUsuń
 10. My dwa lata temu robiliśmy kalendarz a w tym za cholerę nie mam pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiamy takie kalendarze, i dziadków one zawsze cieszą

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny prezent, uwielbiam fotokalendarze, więc sama bym się z takiego ucieszyła :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Naprawdę swietny. W przyszłym roku na pewno sprezentujemy takie kalendarze😊

  OdpowiedzUsuń
 14. Szukasz super kalendarza? U nas go znajdziesz! Zapraszamy na stronę www.foto-kalendarz.pl/.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szukasz super kalendarza? U nas go znajdziesz! Zapraszamy na stronę www.foto-kalendarz.pl/.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty