Przejdź do głównej zawartości

Czym jest Blogosfera Canpol Babies?

Dzisiaj chciałam napisać o pewnym programie stworzonym z myślą o mamach (zarówno tych obecnych jak i przyszłych), które prowadzą własny blog o tematyce parentingowej. Mowa będzie o tzw. Blogosferze Canpol Babies, która stwarza niepowtarzalną okazję do otrzymywania, testowania i opisywania prodyktów marki Canpol Babies na swoim blogu. 


Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy wejść na stronę Canpol Babies i w zakładce Blogosfera wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Teraz pozostaje już tylko czekać czy nasze zgłoszenie zostanie wybrane.

Jeżeli nam się poszczęści i uda nam się dostać do programu, wtedy otrzymamy do przetestowania dany produkt. Czas na opublikowanie recenzji to 30 dni, odpoweidnio dużo aby zdążyć przygotoważ rzetelną i wartościową ocene testowanego produtku. 


Blogosfera Canpol Babies to także możliwość organizowania konkursów w których Wasi czytelnicy będą mieli szansę wygrać fantastyczne nagrody dla swoich pociech.

 Ja już swoje zgłoszenie wysłałam i z niecierpliwością czekam na wyniki :-)

Jeżeli jesteście zainteresowani dołączeniem do Blogosfery Canpol Babies to zapraszam TUTAJ, znajdziecie wszystkie niezbędne informacje :-)

Komentarze

 1. Pierwszy raz słyszę o takie formie współpracy :) Trzymam kciuki, aby się udało :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Canpol ma bardzo dużo produktów, na pewno testowanie ich byłoby ciekawym doświadczeniem. Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno wiele mam będzie zainteresowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem ciekawy pomysł na współpracę

  OdpowiedzUsuń
 5. Podesłałam artykuł mojej siostrze, bo właśnie kilka miesięcy temu została mamą!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się zwykle co miesiąc, chociaż już raczej do organizacji konkursów - nagrody zwykle są dla młodszych dzieci, a u mnie w domu już 2-latka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Założyłam nowego bloga i zapisałam się do Blogosfery Canpol Babies. Może w tym miesiącu uda nam się zorganizować konkurs, albo coś przetestować. czekamy na wyniki.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.