Przejdź do głównej zawartości

Zimowa wrona i inne wiersze - Wydawnictwo OVO

Jeżeli szukacie ciekawych i zabawnych wierszy o tematyce zimowo - świątecznej to bardzo serdecznie polecam Wam książkę Agaty Majdzik pod tytułem Zimowa wrona i inne wiersze. Publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa OVO.


Zbiór składa się z dziesięciu zabawnych i bardzo ładnie zilustrowanych wierszy. Poruszane są tu tematy zarówno iście świąteczne jak i typowo zimowe. Dzieci usłyszą list do Świętego Mikołaja oraz poznają jakie szalone rzeczy może robić choinka. Poznają także Pana i Panią Mróz oraz pewnie cacko, co miało dziurkę. 
Wiersze są krótkie, czyta się je bardzo lekko a dzieci z radością je powtarzają. Książka została bardzo ładnie wydana, duży format oraz twarda okładka to na pewno kolejne atuty tej publikacji. Do tego bardzo klimatyczne ilustracje Natalii Tomaszewskiej - Szalc wprowadzają czytelnika w świąteczny klimat. 
 Bardzo serdecznie polecamy dużym i małym miłośnikom wierszy :-)


Książkę znajdziecie TUTAJKomentarze

  1. Ostatnio przeglądałem książkę "Pszczoły" - takie pozycje zainteresują nawet dorosłych ;-) Wydawnictwo "Dwie Siostry" robi kapitalną robotę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że książka jest pisana wierszem, dzieciom się dużo lepiej czyta i słucha tekstu właśnie w tej formie

    OdpowiedzUsuń
  3. mamy tą książkę od dawna, świetna jest często wracamy

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.