Przejdź do głównej zawartości

Świąteczne kolorowanki sposobem na zimową nudę - Wydawnictwo MD Monika Duda

Grudzień w naszym domu w większości poświęcony jest świętom.  Zwłaszcza Ignacego zabawy są w przeważającej większości o tej tematyce. Tak więc były już ozdoby DIY oraz na choinkę, dzisiaj przyszedł czas pokazać Wam nasze tegoroczne kolorowanki, oczywiście wszystkie związane ze świętami :-) Ignacy dostał zestaw pięciu sztuk. Trzy większego formatu z naklejkami oraz obrazkami do odwzorowania oraz dwie mniejsze, z typowymi świątecznymi rysunkami do pokolorowania. Wszystkie pozycje wydane zostały przez Wydawnictwo MD Monika Duda.


Trzy kolorowanki dużego formatu czyli: Świąteczna kolorowanka, Kolorowanka na Boże Narodzenie oraz Mikołajkowa kolorowanka, to zestawy zawierające rysunki do pokolorowania oraz gotowe szablony, z których dzieci odwzorowują dany rysunek. W środku znajduje się także wkładka z naklejkami, które Ignaś wykorzystuje do tworzenia świątecznych obrazów :-) Każdy rysunek jest bardzo ciekawy i zawierają sporą ilość elementów. Kolorowanki mniejszego formatu to: Zima w kolorach oraz Kolorowanka z reniferkiem. Tutaj mamy klasyczne rysunki, które dzieci mogą kolorować według własnej inicjatywy i wyobraźni. 

Ignacy bardzo lubi spędzać czas na kreatywnych zabawach, a kolorowanki są jedną z jego ulubionych form. Prezentowane przez nas dzisiaj pozycje, bardzo mu przypadły do gustu, i codziennie zastają zakolorowane kolejne rysunki. Jeżeli szukacie ciekawych świątecznych kolorowanek, to zdecydowanie polecamy Wam posiadane przez nas pozycje. Duże rysunki, wzory oraz naklejki zapewnią długie godzin spędzone na kreatywnej i rozwijającej zabawie :-) 


Kolorowanki znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

Wydawnictwo MD

Komentarze

 1. też lubimy kolorować - najbardziej leżąc na podłodze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowanki są świetnym sposobem na zabicie nudy :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. swietne kolorowanki, chyba sie zaopatrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny sposób na zajęcie dziecka - zwłaszcza naklejki :) przydatny post :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)