Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Świąteczne kolorowanki sposobem na zimową nudę - Wydawnictwo MD Monika Duda

Grudzień w naszym domu w większości poświęcony jest świętom.  Zwłaszcza Ignacego zabawy są w przeważającej większości o tej tematyce. Tak więc były już ozdoby DIY oraz na choinkę, dzisiaj przyszedł czas pokazać Wam nasze tegoroczne kolorowanki, oczywiście wszystkie związane ze świętami :-) Ignacy dostał zestaw pięciu sztuk. Trzy większego formatu z naklejkami oraz obrazkami do odwzorowania oraz dwie mniejsze, z typowymi świątecznymi rysunkami do pokolorowania. Wszystkie pozycje wydane zostały przez Wydawnictwo MD Monika Duda.


Trzy kolorowanki dużego formatu czyli: Świąteczna kolorowanka, Kolorowanka na Boże Narodzenie oraz Mikołajkowa kolorowanka, to zestawy zawierające rysunki do pokolorowania oraz gotowe szablony, z których dzieci odwzorowują dany rysunek. W środku znajduje się także wkładka z naklejkami, które Ignaś wykorzystuje do tworzenia świątecznych obrazów :-) Każdy rysunek jest bardzo ciekawy i zawierają sporą ilość elementów. Kolorowanki mniejszego formatu to: Zima w kolorach oraz Kolorowanka z reniferkiem. Tutaj mamy klasyczne rysunki, które dzieci mogą kolorować według własnej inicjatywy i wyobraźni. 

Ignacy bardzo lubi spędzać czas na kreatywnych zabawach, a kolorowanki są jedną z jego ulubionych form. Prezentowane przez nas dzisiaj pozycje, bardzo mu przypadły do gustu, i codziennie zastają zakolorowane kolejne rysunki. Jeżeli szukacie ciekawych świątecznych kolorowanek, to zdecydowanie polecamy Wam posiadane przez nas pozycje. Duże rysunki, wzory oraz naklejki zapewnią długie godzin spędzone na kreatywnej i rozwijającej zabawie :-) 


Kolorowanki znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

Wydawnictwo MD

Komentarze

 1. też lubimy kolorować - najbardziej leżąc na podłodze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowanki są świetnym sposobem na zabicie nudy :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. swietne kolorowanki, chyba sie zaopatrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny sposób na zajęcie dziecka - zwłaszcza naklejki :) przydatny post :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty