Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Świąteczna opowieść z piosenką - Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Były już książki opowiadające historię Bożego Narodzenia, teraz czas na kilka pozycji których akcja toczy się w naszych czasach. Pierwszą którą chce Wam pokazać jest publikacja Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu pod tytułem Świąteczna opowieść z piosenką Marty Zająć. 


Amelka i Piotruś czekają z niecierpliwością na kolejne Boże Narodzenie. Przygotowania trwają a oni wypatrują pierwszej gwiazdki i z niecierpliwością czekają na pierwszy śnieg. Gdy ten wreszcie spada, dzieci bawią się, lepią bałwana. Gdy mama zaczyna opowiadać im o tym gdzie urodził się Jezus, Piotruś postanawia przedstawić tą historię siostrze, która z powodu choroby nie była w przedszkolu i nie słyszała jak siostra Łucja opowiadała ją wszystkim dzieciom. Dzieci udały się do pokoju, gdzie wspólnie przeglądają biblię i poznają historię narodzin Jezusa. 
Książka dodatkowo została wzbogacona płytą, na której są kolędy, do których tekst znajduje się w książce. Całość została bardzo ładnie zilustrowana przez Wojciecha Wejnera.Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Wesoła historia wprowadzająca iście świąteczny nastrój, to zawsze dobry pomysł podczas grudniowych wieczorów. Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ


Komentarze

  1. ooooo miałam mega podobną książeczke jak sama byłam dzieckiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jako drukarnia CCS Druk Cyfrowy <a href=http://www.ccsdruk.pl" title="druk cyfrowy>www.ccsdruk.pl</a> gwarantujemy profesjonalizm i szybkość działania.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty