Przejdź do głównej zawartości

Polecamy na święta: Fotoobraz od Saal Digital Polska

Grudzień to czas poszukiwań odpowiednich i niepowtarzalnych prezentów dla najbliższych. U nas już większość jest i czeka jedynie na zapakowanie, ale zanim to zrobię, na pewno Wam je tu pokaże. Sporo już się pojawiło na blogu, kilka jeszcze czeka na swoją kolej. Tak więc czas na kolejną inspirację świąteczną. Tym razem polecamy Wam fotoobraz od Saal Digital Polska. Taka obraz to nie tylko ciekawy element wystroju wnętrza, ale przede wszystkim moc wspomnień za każdym razem kiedy na niego spojrzymy. 
Samo zamówienie takiego fotoobrazu, jest niezwykle proste, a czas oczekiwania na nasz projekt trwa zaledwie kilka dni. Na pewno zdążycie przed świętami zamówić swoją własną wersję. A wystarczy, że wejdziecie na stronę Saal Digital Polska, zainstalujecie darmowy program po czym zostaje już tylko wybój opcji jaką jest fotoobraz, dokonanie wyboru rodzaju oraz formatu Waszego obrazu. Teraz zostaje już tylko wgranie wybranego przez Was zdjęcia i odpowiednie jego dopasowanie do szablony, który ukaże się Wam na ekranie. Po tych czynnościach zostaje jedynie zatwierdzenie projektu i sfinalizowanie zamówienia. 

W ofercie firmy poza fotoobrazami znajdziecie także:

- Fotoksiążki,
- Fotozeszyty,
- Zdjęcia,
- Fotokartki,
- Plakaty,
- Fine Art,
- Fotoobrazy,
- Kalendarze.

Jeżeli szukacie pomysłu czym obdarować w te święta dziadków, ciocie czy kogokolwiek Wam bliskiego, polecamy serdecznie fotoobraz. Taki prezent na pewno sprawi wiele radości i stanie się pamiątką na lata. Polecamy :-) 


Fotoobraz zamówić możecie TUTAJ

http://www.saal-digital.pl/
Wpis powstał w ramach projektu: POLECAMY NA ŚWIĘTA
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.