Przejdź do głównej zawartości

Polecamy na święta: Fotoobraz od Saal Digital Polska

Grudzień to czas poszukiwań odpowiednich i niepowtarzalnych prezentów dla najbliższych. U nas już większość jest i czeka jedynie na zapakowanie, ale zanim to zrobię, na pewno Wam je tu pokaże. Sporo już się pojawiło na blogu, kilka jeszcze czeka na swoją kolej. Tak więc czas na kolejną inspirację świąteczną. Tym razem polecamy Wam fotoobraz od Saal Digital Polska. Taka obraz to nie tylko ciekawy element wystroju wnętrza, ale przede wszystkim moc wspomnień za każdym razem kiedy na niego spojrzymy. 
Samo zamówienie takiego fotoobrazu, jest niezwykle proste, a czas oczekiwania na nasz projekt trwa zaledwie kilka dni. Na pewno zdążycie przed świętami zamówić swoją własną wersję. A wystarczy, że wejdziecie na stronę Saal Digital Polska, zainstalujecie darmowy program po czym zostaje już tylko wybój opcji jaką jest fotoobraz, dokonanie wyboru rodzaju oraz formatu Waszego obrazu. Teraz zostaje już tylko wgranie wybranego przez Was zdjęcia i odpowiednie jego dopasowanie do szablony, który ukaże się Wam na ekranie. Po tych czynnościach zostaje jedynie zatwierdzenie projektu i sfinalizowanie zamówienia. 

W ofercie firmy poza fotoobrazami znajdziecie także:

- Fotoksiążki,
- Fotozeszyty,
- Zdjęcia,
- Fotokartki,
- Plakaty,
- Fine Art,
- Fotoobrazy,
- Kalendarze.

Jeżeli szukacie pomysłu czym obdarować w te święta dziadków, ciocie czy kogokolwiek Wam bliskiego, polecamy serdecznie fotoobraz. Taki prezent na pewno sprawi wiele radości i stanie się pamiątką na lata. Polecamy :-) 


Fotoobraz zamówić możecie TUTAJ

http://www.saal-digital.pl/
Wpis powstał w ramach projektu: POLECAMY NA ŚWIĘTA
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)