Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Operacja Złoto - Wydawnictwo Media Rodzina


Operacja Złoto to kolejna, dziesiąta już część serii opowiadająca o śledztwach prowadzonych przez Biuro Detektywistyczne nr 2. Tym razem młodzi detektywi czyli Tiril i Oliver muszą rozwikłać zagadkę tajemniczego włamania do którego doszło w mieszkaniu Marthe Krogh, praprawnuczki słynnego kapitana piratów. Cała seria wydawana jest przez Wydawnictwo Media Rodzina. 


Gdy w Biurze nr 2 zjawia się starsza pani i opowiada o włamaniu podczas którego nic z mieszkania nie zginęło, młodzi detektywi wiedzą, że ta sprawa do łatwych nie należy. Do tego jeszcze tajemniczy kwiat, który włamywacz pozostawił na miejscu przestępstwa, daje do myślenia. Rozpoczynają się oględziny i zbieranie śladów.  
Tiril i Oliver szybko orientują się, że sprawa ma związek z ukrytym przed laty złotem. Jednak po co ktoś włamywał się do domu Pani Krogh? Cała ta sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana...Na szczęście spryt, spostrzegawczość i analityczne myślenie naszych bohaterów naprowadza ich na właściwy trop, a stąd już tylko kwestia kilku kartek i zagadka rozwiązana. Nie zdradzę Wam jednak co takiego zabrał włamywacz z domu staruszki ani kim on był. Przekonajcie się o tym sami czytając kolejne przygody dzielnych detektywów z Elvestad.
Operacja Złoto to kolejna fantastyczna historia detektywistyczna dla dzieci, którą czyta się z zapartym tchem. Wartka akcja, ciekawe zwroty wydarzeń oraz nutka tajemniczości sprawiają, że nie sposób oderwać się od książki. To Ignacego jedna z wielu ulubionych serii detektywistycznych. Z niecierpliwością czekamy na kolejny tom przygód Tiril i Olivera :-) Książkę znajdziecie TUTAJ

Media Rodzina


Komentarze

 1. bardzo ładnie wydana książeczka, aż szkoda że jedne dzieci znajomych juz wyrosły a inne jeszcze nie dorosły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne te książeczki! Powiem szczerze, że jeszcze nie znałam tej serii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna pozycja. Maks niestety za mały, ale chyba poszukam książki. Jako dziennikarz bardzo często opisuję historie kryminalne, uwielbiam powieści kryminalne, seriale też, więc trzeba będzie młodego wtajemniczyć w ten mroczny świat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książeczka, podobają mi się obrazki. W sam raz dla dzieci! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa. Być może trafię na nią kiedy córka trochę podrośnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Córka uwielbia tę serię, czyta wszystkie tytuły jak tylko się pojawią :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty