Tyle razy nas odwiedziliście :-)

O chłopcu który wpadł do książki - Wydawnictwo Adamada

O tym, że uwielbiamy książki Wydawnictwa Adamada pisałam już wielokrotnie. Każda którą posiadamy jest przepięknie wydana, ślicznie zilustrowana i opowiadają bardzo ciekawe i mądre historie. Nie inaczej jest z książką O chłopcu który wpadł do książki. 


Na pierwszej stronie poznajemy głównego bohatera, który rzeczywiście wpadł do książki, którą właśnie zaczynamy czytać. W książce czas płynie tak samo jak w realnym świecie. Nasz bohater dorasta, dojrzewa i cały czas szuka odpowiedzi na nurtujące go pytanie...dlaczego znalazł się w tej książce. Czy uda mu się znaleźć odpowiedź? Zdradzę Wam że tak, ale nic więcej nie zdradzę :-) Książka jest bogato ilustrowana przy dość małej ilości tekstu. Autor w mistrzowski sposób, przy użycie niewielu słów, przekazał bardzo ważne wartości. Książkę czyta się błyskawicznie, jednak po zakończonej lekturze dyskusje na jej temat toczą się godzinami. 

O chłopcu który wpadł do książki to opowieść o dorastaniu, dojrzewaniu i przemijaniu. Pokazuje sens poszukiwań i odnajdywania siebie. Bardzo Wam polecamy tą piękną historię!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwa adamada


Komentarze

  1. Nie mam dzieci, więc pewnie jeszcze poczekam z jej zakupem ;) To co przyciągnęło mój wzrok to ładne wydanie i ilustracje, które przypominają mi książki z mojego dzieciństwa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy będzie odpowiednia dla 8-letniej dziewczynki?

    OdpowiedzUsuń
  3. Ilistracje rzeczywiście są piękne! A i dobrą rekomendacją jest dla mnie stwierdzenie, że dyskusje na tematy poruszane w książce toczą się jeszcze długo po jej przeczytaniu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty