Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Kolędy i pastorałki - Wydawnictwo Wilga

Myślę, że wszyscy już czujemy świąteczny klimat. A bez czego nie wyobrażacie sobie Bożego Narodzenia? My bez łamania się opłatkiem, wspólnej kolacja, przystrojonej choinki i oczywiście śpiewania kolęd. Cicha Noc, Dzisiaj w Betlejem czy i Przybieżeli do Betlejem to moje ulubione. W tym roku podczas wspólnego świętowania towarzyszyć nam będzie pięknie wydana książka pod tytułem Kolędy i pastorałki wydana przez Wydawnictwo Wilga.


Kolędy i pastorałki to zbiór aż 25 utworów. Wśród nich znajdziemy wszystkim dobrze znane i lubiane takie jak Lulajże, Jezuniu, Pójdziem wszyscy do stajenki, W żłobie leży czy Jezus malusieńki i Z narodzenia Panie. Jednak znalazły się i nieco mniej znane choćby takie jak: Północ już była, Jam jest dudka czy A z wczora z wieczora i Gore gwiazda Jezusowi.Książka została bardzo ładnie wydana. Twarda okładka to niewątpliwie duży plus. Do tego pięknie zilustrowana wprowadza w świąteczny nastrój.  


Serdecznie polecamy, książka może stać się bardzo miłym prezentem i towarzyszyć Waszym pociechom przez lata :-)

 

Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga
Komentarze

 1. My od jutra zaczynamy słuchanie kolęd w końcu to już ostatnia prosta przed Świętami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze zdążę kupić! świetna propozycja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna propozycja dla maluchów umiejących już czytac. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze mieć na półce taką książkę z kolędami, bo czasem pamiętamy jedna, góra dwie zwrotki. Do tego te folkowe ilustracje.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty