Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Boże Narodzenie z aniołkami - Wydawnictwo Promic

Boże Narodzenie z aniołkami to kolejna pozycja, którą przeczytaliśmy w czasie oczekiwania na święta. Książka Ivano Argento wydana została w Polsce przez Wydawnictwo Promic. Urocze historyjki opowiadają o aniołkach, które podobnie jak i my przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Urocze historyjki, które wywołają uśmiech na każdej buźce.Książeczka zawiera zbiór pięciu opowiastek, z których poznajemy zwyczaje mieszkających w Niebie aniołków. Dowiadujemy się jak przygotowują się do świąt, ćwiczą śpiewy w niebieskim chórze, uczą wydmuchiwać dzwony czy przygotowują prezent dla Jezusa. Ciepłe pełne miłości, zrozumienia i dobroci uczą wspierają dzieci w drodze do dorosłości. Mali bohaterowie, tak jak dzieci bawią się psocą i mają gorsze dni. Młody słuchacz z łatwością identyfikuje się aniołkami, które przeżywają mnóstwo przygód, ucząc się jak dobrze służyć Bogu. Książeczka idealnie sprowadza dzieci w świąteczny nastrój a co najważniejsze ukazuje jakie wartości są najważniejsze podczas tego radosnego święta. Dzieci przekonują się, że wspólnie spędzony czas, pomoc bliźnim i zrozumienie są ważniejsze niż prezenty pod choinką.  


Książeczka została bardzo ładnie zilustrowana przez Fabrizio Zubani. Barwne, pełne ciepła i miłości rysunki przykuwają uwagę nie tylko dzieci. Pozycja została bardzo starannie wydana. Twarda okładka stanowi nie wątpliwie duży atut książki skierowanej do dzieci. Wszystko idealnie się uzupełnia tworząc ciekawą i mądrą publikację.


Boże Narodzenie z aniołkami to nie wątpliwie jedna z ciekawszych pozycji na rynku o tematyce Bożonarodzeniowej. Polecamy serdecznie, książka będzie idealnym prezentem pod choinkę :-)


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo PROMIC


Komentarze

 1. Jakie piękne są teraz książki
  dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie wydana książka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie książeczki, które pozwalają jeszcze mocniej przeżywać ten okres przygotowania do świąt. U nas rządzą obrazki dla maluchów o Bożym Narodzeniu, ale na przyszły rok pomyślimy o tych aniołkach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książeczka jest naprawdę wartościowa. Mamy i lubimy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty