Przejdź do głównej zawartości

Boże Narodzenie - kartonówka dla najmłodszych - Wydawnictwo Jedność

Pozostając w klimacie świąt chciałam pokazać Wam dzisiaj prześliczną kartonówkę, napisaną z myślą o najmłodszych. Autorem książki pod tytułem Boże Narodzenie jest Bogusław Nosek, a wydana została w 2015 roku przez Wydawnictwo Jedność.
Najmłodsi poznają historię Bożego Narodzenia, która została opowiedziana wierszem. Ta pełna ciepła opowieść została wzbogacona uroczymi ilustracjami autorstwa Aleksandry Makowskiej. Ta wesoła książeczka to idealna pozycja aby zapoznać najmłodszych ze Świętą Rodziną oraz postacią samego Jezusa. Publikacja sprawi, że okres oczekiwania na nadejście Świąt, stanie się czasem szczególnym, pełnym radości i uśmiechu.
Serdecznie polecamy, jeżeli macie w domu 2-3 latki, to ta książeczka jest dla nich idealna. U nas 2 i pół latek nie rozstaje się z nią :-) Jestem przekonana, że ta publikacja może stać się ważną częścią biblioteki każdego maluszka. 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Jedność


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.