Przejdź do głównej zawartości

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci - PWN

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci, to świetna książka dla małego miłośnika kina. Dzięki zawartej w niej wiedzy, dzieci samodzielnie poznają kolejne kroki w procesie tworzenia i obróbki filmów. Idealna książka dla rodziców i dzieci do wspólne zabawy nauki i odkrywania. Pozycja ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa PWN.
Z książki dowiadujemy się czym jest film oraz kolejne etapy jego powstawania. Omówiono poszczególne działania jakie muszą zostać wykonane zanim otrzymamy produkt finalny jakim jest film. Czytelnik poznaje Adobe Aftre Effects CC2017. Ponadto dowiadujemy się czym są maski oraz jak można dodać ścieżki dźwiękowe lub wyodrębnić element z filmu. Wszystko zostało bardzo jasno opisane i podparte przykładami. Pozwala to na jednoczesne studiowanie książki oraz własne działania, ucząc się sztuki filmowej już od najmłodszych lat.
Ta książka to idealna pozycja dla pasjonatów zarówno filmów, efektów specjalnych jak i samej pracy na komputerze. To także okazja do spędzenia wspólnego czasu na pogłębianiu własnych pasji. Polecamy serdecznie, książka może okazać się bardzo ciekawym prezentem świątecznym. 


Książkę znajdziecie TUTAJ

http://www.pwn.pl/

Komentarze

  1. Ciekawa książka. Może dzięki niej wyrośnie w przyszłości nowy operator filmowy lub reżyser?

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka wygląda bardzo ciekawie. Myślę, że Filip w niedalekiej przyszłości zainteresuje się ta dziedzina, choć na dwoje babka wróżyła fotografia lub filmowanie. 😊

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.