Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Księga Polskich Rymowanek - Wydawnictwo Wilga

Księga Polskich Rymowanek to zbiór najpopularniejszych wierszy, rymowanek i piosenek, które w dzieciństwie bawiły naszych rodziców, później nas a obecnie nasze dzieci. Jest to wydana przez Wydawnictwo Wilga przepiękną pozycję, która zapewnia przednią zabawę na długie godziny. Z tą książką nie ma mowy o jesiennej nudzie.    Wśród takich hitów jak "Mam chusteczkę haftowaną", "Panie Janie", " Miała baba koguta" czy "Była sobie żabka mała" znalazły się także nieco mniej znane, ale równie ciekawe "Co dzieci widziały w drodze", "Kizia Mizia" czy "Cebulak" i "Mała rybka". Cały zbiór liczy aż 69 pozycji. Dzieci podczas wspólnego czytania, bawią się, śpiewają, tańczą i wesoło spędzają czas. Z radością także zapamiętują kolejne rymowanki ćwicząc tym samym pamięć i koncentrację. 
Książka została bardzo ładnie wydana. Dość sporych rozmiarów format, twarda okładka i bajecznie kolorowe i wesołe ilustracje Artura Gulewicza. Do tego dodajemy wesołe treści jakie zawiera i mamy książkę idealną na prezent. U nas okazała się wielkim hitem, Ignacy uwielbia polskie rymowanki i z ogromną radością sięga po tą publikacje.


Księga Polskich Rymowanek to pozycja obowiązkowa w każdym domu. Ponadczasowe, nieprzemijalne i przede wszystkim polskie rymowanki to gwarancja dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Polecamy serdecznie, jesteśmy przekonani, że ta książka ucieszy każdego przedszkolaka oraz ucznia szkoły podstawowej :-) Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga

Komentarze

  1. Interesująca książka. Bardzo lubimy rymowanki :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Doskonale pamietam większosć tych rymowanek, ale nie wszystkie. Z całą pewnością warto je sobie odświeżyć.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty