Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Fotopuzzle od PuzzleYou

Dzisiaj chcieliśmy podpowiedzieć Wam świetny pomysł na prezent dla dziecka, który zachwyci zarówno dziewczynki jak i chłopcy, starszych i  młodszych. Wyobraźcie sobie miny Waszych pociech gdy układając puzzle nagle odkrywają, że na obrazku są oni sami!!! Ta mina i błysk w oczach - bezcenne. Ostatnio Ignacy otrzymał właśnie takie puzzle w prezencie i była ogromna radość i frajda z układania :-) 
Nasze puzzle ze zdjęciem zostały wykonane przez firmę PuzzleYou i składają się z 200 elementów. Każdy element został wykonany z najdrobniejszą starannością a całość po ułożeniu pasuje do siebie idealnie. Podczas składania zamówienia mamy także możliwość zaprojektowania unikalnego pudełka z Imieniem i podpisem, oznaczeniem ilości elementów oraz oczywiście zdjęciem. Złożenie zamówienia jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy wejść na stronę PuzzleYou i rozpocząć realizację zestawu puzzli od przesłania zdjęcia. Kolejne kroki same pojawiają się automatycznie. Przed ostatecznym zatwierdzeniem widzimy podgląd jak nasze zdjęcie zostanie pocięte. Na tym etapie z łatwością możemy zmienić zdjęcie jeżeli stwierdzimy, że nie odpowiada nam dany układ.     
Tak prezentują się nasze puzzle po ułożeniu :-) 


PuzzleYou posiadają w swojej ofercie puzzle w następujących ilościach elementów:

- 100,
- 200,
- 500,
- 600 (w kształcie serca),
- 1000.
- 2000
U nas puzzle ze zdjęciem okazały się fantastycznym prezentem, który na lata zostanie zapamiętany. Mam nadzieję, że udało nam się podsunąć Wam pomysł na prezent :-) My polecamy, u nas okazały się strzałem w dziesiątkę :-)


Puzzle ze zdjęciem możecie zamówić TUTAJ Komentarze

  1. Świetna pomysł na prezent dla miłośnika puzzli.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty