Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Logika i argumentacja - PWN

Logika i argumentacja to publikacja skierowana do każdego, kto ceni sobie poprawne rozumowanie oraz pragnie jasno wyrażać własne myśli. książka napisana przez Andrzeja Kisielewicza, który prezentuje w niej nowe podejście do logiki, jednocześnie bardzo krytycznie odnosi się do obecnego sposobu badań logicznych. Książka wydana została przez PWN.      

Autor przedstawia w niej podejście do logiki z punktu wiedzenia matematyka, dlatego pozycja ta będzie idealna lekturą dla każdego studenta kierunków ścisłych. Zdolność krytycznego i logicznego myślenia to umiejętność jakiej wymaga się obecnie od każdego pracownika. Książka w bardzo przystępny sposób obrazuje wiele przykładów zadań oraz tematów do dyskusji. Nie zabrakło także wielu zagadek logicznych.    

Logika i argumentacja to bardzo ciekawa lektura, która pozwala spojrzeć z nieco innej perspektywy na omawiane zagadnienie. Dzięki dużej ilości przykładów każdy może zmierzyć się z własną logiką. Na pewno lektura nie należy do najłatwiejszych, jednak warta jest uwagi.  


Książkę znajdziecie TUTAJKomentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty