Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Katastrofa na plaży - Twój Anioł z Nieba - Wydawnictwo Promic

Najnowsza książka wchodząca w skład serii Twój Anioł z Nieba wydawanej przez Wydawnictwo Promic to idealna propozycja letniej lektury. Tym razem rodzina Dobrzyńskich wybrała się na rodzinny urlop na morze. Jednak nie wszystko układa się po myśli Antka. Katastrofa goni katastrofę, na pomoc przyjacielowi przylatuje jego Anioł Stróż, jednak czy to będzie oznaczać koniec kłopotów naszego bohatera?     
Wreszcie nadeszły upragnione i tak bardzo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Rodzina Dobrzyńskich postanowiła wybrać się na wakacje nad morze. Pomimo wspólnych wakacji Antoś jest smutny, ponieważ nikt się n nim nie bawi, wszyscy domownicy zajęci są najmniejszą w rodzinie Karolinką. W Niebie zostaje podniesiony alarm i na pomoc przylatuje Anioł Stróż. Czy jednak Antoś zdoła odzyskać dobry humor?   
Okazuje się, że pomysł na jaki wpadł chłopiec niesie za sobą katastrofalne skutki. Jakby tego było mało kolejne próby naprawienia sytuacji doprowadzają do kolejnych zawirowań. Czy jednak rodzinie Dobrzyńskich uda się uratować sytuację i spędzić kolejne dni urlopu w domowej atmosferze? O tym jak zakończyła się Katastrofa na plaży przekonacie się sami, czytając książkę :-)   Ilustracje do tej, jak i pozostałych części serii wykonał Vincent Lefebvre i są one utrzymane w czarno - białych tonacjach. Ciekawie obrazują i uzupełniają tekst Edmunda Prochain'a.  Ignacy od dawna jest wielkim fanem serii a kolejne przygody Antka i jego najlepszego przyjaciela anioła Stróża są zawsze przyjęte bardzo entuzjastycznie. Serdecznie polecamy nie tylko Katastrofę na plaży, ale także pozostałe tytuły z serii :-)


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo PROMIC

Komentarze

Popularne posty