Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Jak dobrze być sobą - Wydawnictwo Promic

Bohaterami tej niezwykłej książeczki są pomocne Elfy, które oprowadzając czytelnika po kolejnych kartach lektury wzbudzają w nim poczucie własnej wartości oraz budują własną samoocenę. Ta jakże wartościowa pozycja ukazał się na rynku nakładem Wydawnictwa Promic. Zapraszamy do dalszej lektury z której dowiecie się nieco więcej o tym Jak dobrze być sobą czyli kilka słów o poczucie własnej wartości.  
Pięknie zilustrowana przez R. W. Alley'a książka nie tylko zachwyca wizualnie, ale przede wszystkim niesie bardzo ważne przesłanie dla wszystkich dzieci na całym świecie. O tym, że każdy jest inny wiemy wszyscy, ciężko by szukać dwóch takich samych osobowości na tym świecie, jednak każdy ma coś ważnego do przekazania, jakąś misję do wykonania. I o tym własnie dowiaduje się młody czytelnik z lektury. Sympatyczne Elfy przekonują, że każdy jest wyjątkowy i posada cechy wyróżniające go na tle innych. Książka bardzo ciekawie buduje dziecka samoocenę, pozwala mu na odnalezienie własnej ścieżki oraz uczy jak stawiać czoła wyzwaniom.     
Jest to lektura, która stanowi bardzo ciekawą pozycję w naszej domowej biblioteczce. Ignacy kilkukrotnie prosił o jej przeczytanie, za każdym razem będąc pod jej ogromnym wpływem. My jako rodzicie stoimy przed ogromnie ważnym zadanie ukształtowania młodego człowieka, tak aby w dorosłym życie znał swoją wartość i potrafił doceniać innych. Jak dobrze być sobą to przykład lektury obowiązkowej dla każdego rodzica, któremu zależy na wychowanie pewnych siebie i odnoszących sukcesy młodych ludzi. Z całą pewnością książkę polecamy!!!       Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo PROMIC

Komentarze

  1. Zabieramy się własnie za czytanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się interesująco. Myślę że nam się spodoba 😃

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty