Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Ze Wzgórz Trzebnickich - Wydawnictwo OVO

Ze Wzgórz Trzebnickich to pięknie wydanym album w połączeniu z tomikiem poezji. Dwoje mieszkańców Trzebnicy Pani Julianna Michorczyk, która stworzyła wiersze oraz Pan fotograf Marcin Mazurkiewicz, połączyły swe siły tworząc dzieło wyjątkowe dla mieszkańców tego regionu. Ze względu na fakt, iż pochodzimy z pobliskich regionów, nie mogło zabraknąć tej pozycji w naszej domowej Biblioteczce. Książka wydana została przez Wydawnictwo OVO. 

Książka to połączenie fotoalbumu z tomikiem poezji. Każde zdjęci zostało okraszone krótkim wierszykiem, który opowiada o przedstawionym na zdjęciu miejscu. Całość idealnie współgra ze sobą "opowiadając" dzieje regionu. Poza zapierającymi dech w piersiach pejzażami natury znajdują się tu również zabytkowe budowle, które stanowią wyjątkowość trzebnickiej codzienności.  
Książka skierowana do dzieci zachwyca, Ignacy jako miłośnik polskiego piękna, album traktuje jako jedną z cenniejszych książek w jego zbiorach. Lekturę gorąco polecamy nie tylko mieszkańcom regionu trzebnickiego, pozwoli ona odkryć piękno i uroki jednego z ciekawszych zakątków w Polsce. 

Książkę znajdziecie TUTAJ
Komentarze

Popularne posty