Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Piszę i zmazuję litery - Kapitan Nauka

Jak nauka to tylko przez naukę. U nas ta zasada sprawdza się od zawsze, a rynek rozpieszcza nas coraz to nowymi pomocami, których wykorzystanie wpisuje się w powyższe stwierdzenie. Jedną z nich jest świetny zestaw kart wielokrotnego użytku do nauki pisania od Kapitana Nauki. Piszę i zmazuję litery to książeczka, zestaw 31 dwustronnych kart oraz mazak suchościeralny. Całość służy nauce pisania, udoskonalaniu umiejętności grafomotorycznych, rozwijaniu logicznego myślenia, koncentracji oraz koordynacji wzrokowo - ruchowej. 


Karty zawierają różnego rodzaju aktywności. Najdziemy tu pisanie po śladzie szlaczki, literki oraz wyrazy. Są także linijki na samodzielne pisanie oraz kilka obrazków to połączenia. Nie zabrakło także zadań rozwijających logiczne myślenie. Całość dzięki możliwości wielokrotnego użytku, posłuży na długi czas. U nas zestaw sprawdził się super zarówno w domu jak i w podróży, a solidne, zamykane pudełko chroni karty przed zawieruszeniem się. 


 

Dołączona do zestawu książeczka również zawiera bardzo ciekawe zadania głównie logiczne. 

 Ignaś bardzo lubi wszelkiego rodzaju zabawy związane z pisaniem pisakiem suchościeralnym a omawiany dzisiaj zestaw od dłuższego już czasu towarzyszy mu w doszlifowywaniu nauki pisania.  
Piszę i zmazuję litery to świetny zestaw edukacyjne przeznaczony dla dzieci już od 4 roku życia. Stopniowanie poziomów oraz fakt, że karty wykorzystuje się wielokrotnie sprawiają, że dziecko będzie przez długi czas korzystać i jednocześnie poszerzać swoje umiejętności. Zdecydowanie jest to produkt godny polecenia!!! 


Zestaw znajdziecie TUTAJKomentarze

  1. Tak mało w tej chwili piszę ręcznie, że sama z przyjemnością poćwiczyłabym rękę. Ale nic straconego, za kilka lat będzie mi dane :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super zestaw. Już nie mogę doczekać się kiedy z Tośkiem będziemy się uczyć pierwszych liter :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mamy i polecamy, także liczby. 🔠🔢

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty