Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Mikołajek opiekuje się zwierzakami - Wydawnictwo Znak :-)

Czy znacie przygody Mikołajka i jego przyjaciół? My znamy już od dawna i bardzo lubimy, dlatego bardzo się ucieszyliśmy z faktu, iż Wydawnictwo Znak :-) wydało kolejne pozycje z serii o pomysłowym Mikołajku. Dzisiaj przybliżymy Wam jedną z trzech pozycji skierowanych do najmłodszych odbiorców zatytułowaną Mikołajek opiekuje się zwierzakami. 
W książce znajdziemy cztery opowiadania w których Mikołajek wraz z przyjaciółmi przeżywa bardzo ciekawe przygody podczas których opiekują się między innymi żabką i kotkiem. Oczywiście jak to bywa z Mikołajkiem jego bujna wyobraźnia i szalone pomysły sprowadzają na niego i jego wiernych druhów kłopoty. Oczywiście wszystko dobrze się kończy a same zwierzaki odnajdują troskliwych opiekunów, które zapewniają im spokojny dom.  
Zabawne i wciągające historie oraz kolorowe ilustracje współgrają ze sobą tworząc idealną pozycję dla najmłodszych. Ze względu na niewielką ilość tekstu na stronie książka sprawdziła się u nas także jako tzw. pierwsza czytanka. Książka stała się jedną z ulubionych pozycji Ignacego. Przeczytaliśmy ją już kilkukrotnie i na pewno jeszcze nie raz po nią sięgniemy. Zapewniamy, że książka sprawdzi się idealnie jako prezent stanowiąc jedną z ciekawszych pozycji w domowej biblioteczce.   


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawanictwo Znak:-)

Komentarze

  1. Mikołajek w gęstej soczystej koniczynce skusił mnie i tu jestem, patrzę sobie w galerię zdjęć i powiem,że mam smaka na tą książkę. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mikołajek w gęstej soczystej koniczynce skusił mnie i tu jestem, patrzę sobie w galerię zdjęć i powiem,że mam smaka na tą książkę. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Od dawna przymierzam się do spotkania z Mikołajkiem. Może w końcu z Tygrysem mi się uda.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty