Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Klub Aniołów Stróżów - Twój Anioł z Nieba - Wydawnictwo Promic

U nas kolejna pozycja z bardzo lubianej przez nas serii Twój Anioł z Nieba wydawanej przez Wydawnictwo Promic. Klub Aniołów Stróżów to historia poruszając bardzo istotny a zarazem na czasie temat dzieci uchodźców. 
W parafii Państwa Dobrzyńskich zamieszkał mały chłopiec o imieniu Harmish, który jest uchodźcą z Syrii. Mały Antoś chce mu podarować jakąś zabawkę, jednak nie potrafi się zdecydować, co tak naprawdę byłoby prezentem od serca. Postanawia wezwać na pomoc swojego najlepszego przyjaciele czyli Anioła Stróża. Ten stawił się na wezwanie chłopca wraz z całym Klubem Aniołów i razem starali się znaleźć rozwiązanie z sytuacji. Okazało się, że nie jest łatwo obdarować kogoś kogo się nie zna, jednak z pomocą Aniołków Antoś podejmuje decyzję. Okazuje się jednak, że przedmioty materialne nie stanowią takiej wartości jak czas poświęcony drugiej osobie.    

Ilustracje podobnie jak we wcześniej omawianych pozycjach z serii są czarno - białe i znakomicie odzwierciedlają tekst. Klub Aniołów Stróżów to nie tylko książka z bardzo ważnym i na czasie przesłaniem, to także lekcja dla każdego z nas mówiąca o tym by zatrzymać się na chwilę, spędzić razem czas i nie stawiać rzeczy materialnych na pierwszym miejscu. Uważam, iż jest to bardzo potrzebna i wartościowa lektura, Ignasiowi postawa Antka bardzo się spodobała. 


Gorąco polecamy!!!

Książkę znajdziecie TUTAJ


Wydawnictwo PROMIC

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty