Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Alojzy@kot_w_podróży.com - Wydawnictwo Media Rodzina

Mądrych i z przekazem książek nigdy za wiele, a jeżeli do tego zestawienia dodamy jeszcze piękną szatę graficzną, to możemy być pewni, że mamy w rękach wartościową publikację. I właśnie o takiej lekturze będzie dzisiaj mowa. Alojzy@kot_w_podróży.com Roksany Jędrzejewskiej - Wróbel, to historia opowiadająca o życiu w zgodzie ze sobą i według określonych przez siebie zasad. Bo przecież nie wszyscy musimy być identyczni i podlegać tym samym stereotypom. Książka ukazał się nakładem Wydawnictwa Media Rodzina. 
Alojzy jest kotem, który uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca i oczywiście inne koty. Pomimo, iż jego całym dorobkiem jest niebieska walizka na kółkach, wewnętrznie czuje się bardzo bogatym i spełnionym kotem. Zdążył już odwiedzić kilka kontynentów, gdzie poznał wielu interesujących osobników, zauważył także, iż pomimo tego, że wszyscy napotkani na jego drodze koty są do siebie podobne, to jednak każdy czymś się różni - nie są identyczni. Jak wiemy podróże kształcą i kot Alojzy jest tego najlepszym przykładem.   
Jednak pewnego dnia Alojzy usłyszał tajemniczy głos, który uświadomi mu, że nie posiada własnego domu, a przecież wszyscy muszą mieć dom. To spotkanie zasiało u naszego bohatera zwątpienie i niepokój. Czy rzeczywiście musi osiąść gdzieś na stałe? A jeżeli tak to gdzie? Na szczęście kot - podróżnik szybko dochodzi do wniosku, że nie musi być taki jak wszyscy i postanawia kontynuować swoje podróże. Alojzy@kot_w_podróży to bardzo wartościowa książka, która porusza istotną kwestię bycia indywidualistą w świecie stereotypów. Ponadto muszę w tym miejscu wspomnieć piękną szatę graficzną książki, która jest wynikiem wspólnej pracy trzech znakomitych artystów: Agnieszki Żelewskiej, Anity Andrzejewskiej i Andrzeja Pilichowskiego - Ragno. Na kartach książki podziwiać możemy ręcznie wykonane koty na tle poszczególnych miejsc, do tego piękne kolarze zdjęć, które idealne dopełniają całości. Ignacemu książka bardzo się spodobała, a koty wręcz go zachwyciły :-) Książkę polecamy nie tylko miłośnikom podróży i kotów :-) 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Media Rodzina


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty