Przejdź do głównej zawartości

Łąka tulipanów

Kolejna wiosenna praca plastyczna w wykonaniu Ignacego. Po raz kolejny tulipanki tym razem cała łąka :-) Do wykonania łąki Ignacy użył:

- kanwy artystycznej,
- kolorową karbowaną bibułę,
- klej introligatorski,
- nożyczki,
- pędzelek. Na początek Ignacy zmieszał klej z wodą w proporcji 1:1.Następnie wyciął z bibuły tulipanki i łodygi.

Następnie kanwę posmarował klejem......po czym przykleił wszystkie łodygi.Następnie dokleił tulipanki :-)Gdy wszystko było już przyklejone, pozostawiliśmy rysunek do wyschnięcia......Gdy wysechł, zawisł w Ignacego pokoju (obok tulipanka z mleka :-)_Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .