Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne drzewko

Sezon na wiosenne drzewka uważamy za otwardy :-). Dzisiaj powstało inspirowane książką Magiczne kółeczka czyli origami płaskie z koła Wydawnictwa Bis. A już w najbliższych dniach zawitają kolejne wiosenne odsłony drzewek :-) Efekt końcowy :-)


A tutaj porównianie Igacego wersji drzewka, z tą na której się inspirował :-)Wydawnictwo BIS

Komentarze

  1. Wy też przyspieszacie wiosnę. Sprytnie 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. ha! Zainspirowani tymi kółkami zrobiliśmy zwierza. w zasadzie Franek zrobił...niebawem na blogu:) pozazdrościliśmy kółek...hihihi

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawa jestem kolejnych wiosennych drzewek, które z pewnością będą równie piękne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .