Przejdź do głównej zawartości

Tulipany

Tulipany to moje ukochane kwiaty, uwielbiam wszystkie ich kolory ale najbardziej białe. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej wiosennej galerii prac :-)
Wykonanie bardzo proste, z białego papieru wycinamy trzy takie same płatki i przyklejamy formułując kształt kielicha tulipana. Na koniec listki i trawka i nasza łąka tulipanów już gotowa. 


I efekt końcowy :-)


Komentarze

 1. Nie ma chyba kobiet, które nie lubiłyby tulipanów, a szczególnie tych wykonanych przez Synków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna kartka wyszła! Brawo Wy

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne ja nie lubie ale te bymchciała

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne ja nie lubie ale te bymchciała

  OdpowiedzUsuń
 5. Tulipany, to jedne z moich ulubionych kwiatów

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .