Przejdź do głównej zawartości

Kwiatuszek

Jakiś czas temu (przed walentynkami) powycinałam dużą ilość serduszek do różnych zabaw dla Ignasia. Nie wszystkie zostały wtedy wykorzystane, i własnie kilka takich gotowych sztuk ostatnio znalazłam na moich półkach gdzie trzymamy wszystkie materiały plastyczne. Oczywiście bez namysłu postanowiłam, że trzeba je wykorzystać. Nie mogą pójść na marne moje godziny spędzone na wycinaniu :-) I tak oto w bardzo prosty sposób powstał kwiatuszek, bo co jak co ale kwiaty najbardziej kojarzą nam się z wiosnę :-) U nas w ogrodzie żonkile kwitną cudnie :-) A oto i kwiatuszek w całej okazałości :-)


Komentarze

  1. Świetny sposób na wykorzystanie serduszek. U nas przebijają się krokusy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .