Przejdź do głównej zawartości

Bocian

Ignacy świetnie się bawi podczas tworzenia kolejnych zwierzaków cudaków.  Za możliwość uczestnictwa w projekcie jesteśmy bardzo wdzięczni Agnieszce, która go prowadzi. Więcej na ten temat możecie przeczytać na jej blogu Pomieszane z poplątanym. A teraz prezentujemy cudaka bociana :-) 
Kolejna praca, która powstała z odbitej rączki :-) Na koniec domalował główkę, dziób, nogi i oko i gotowe :-)


 Wpis powstał w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3 

Komentarze

 1. Ta technika jest dobrym pomysłem na udana zabawę , ale bociana jeszcze nie widziałam odciskanego tak sumiennie .Brawa dla was !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite ile jest pomysłów na wykorzystanie odcisków łapki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wykonanego boćka jeszcze nie widziałam :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ptaszysko.
  Moje ulubione 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zrobiłam takiego bociana z moimi maluszkami w żłobku :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)