Przejdź do głównej zawartości

Bocian

Ignacy świetnie się bawi podczas tworzenia kolejnych zwierzaków cudaków.  Za możliwość uczestnictwa w projekcie jesteśmy bardzo wdzięczni Agnieszce, która go prowadzi. Więcej na ten temat możecie przeczytać na jej blogu Pomieszane z poplątanym. A teraz prezentujemy cudaka bociana :-) 
Kolejna praca, która powstała z odbitej rączki :-) Na koniec domalował główkę, dziób, nogi i oko i gotowe :-)


 Wpis powstał w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3 

Komentarze

 1. Ta technika jest dobrym pomysłem na udana zabawę , ale bociana jeszcze nie widziałam odciskanego tak sumiennie .Brawa dla was !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite ile jest pomysłów na wykorzystanie odcisków łapki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wykonanego boćka jeszcze nie widziałam :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ptaszysko.
  Moje ulubione 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zrobiłam takiego bociana z moimi maluszkami w żłobku :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .