Przejdź do głównej zawartości

Bocian

Ignacy świetnie się bawi podczas tworzenia kolejnych zwierzaków cudaków.  Za możliwość uczestnictwa w projekcie jesteśmy bardzo wdzięczni Agnieszce, która go prowadzi. Więcej na ten temat możecie przeczytać na jej blogu Pomieszane z poplątanym. A teraz prezentujemy cudaka bociana :-) 
Kolejna praca, która powstała z odbitej rączki :-) Na koniec domalował główkę, dziób, nogi i oko i gotowe :-)


 Wpis powstał w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3 

Komentarze

 1. Ta technika jest dobrym pomysłem na udana zabawę , ale bociana jeszcze nie widziałam odciskanego tak sumiennie .Brawa dla was !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite ile jest pomysłów na wykorzystanie odcisków łapki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wykonanego boćka jeszcze nie widziałam :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ptaszysko.
  Moje ulubione 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zrobiłam takiego bociana z moimi maluszkami w żłobku :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie