Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Biuro Cudów - Twój Anioł z Nieba - Wydawnictwo Promic

Najnowszą pozycją wchodzącą w skład serii Twój Anioł z Nieba jest książka Biuro Cudów. Po raz kolejny młody czytelnik może przenieść się do wspaniałego świata i posłuchać o przygodach Antosia i jego Anioła Stróża. Cała seria wydana została przez Wydawnictwo Promic.
W najnowszej części zatytułowanej Biuro Cudów, Antoś bardzo martwi się o swoją mamę. Zastał ją płaczącą i czuje, że coś bardzo niedobrego się dzieje. Oczywiście nasz dzielny bohater pragnie z całych sił pomóc rozwiązać tajemniczy problem. Wieczorem, kiedy nie mógł zasnąć z przejęcia, podsłuchał nocną rozmowę rodziców z której wynikało, że Pani Dobrzyńska martwi się o stratę pracy. Antoś postanowił pomodlić się i poprosić Pana Boga o to aby mama utrzymała swoją pracę. Jego list z modlitwą trafia oczywiście nie do kogo innego jak do samego Anioła Stróża. A ten postanawia spełnić jego modlitwę. Jednak okazuje się, że tutaj będzie potrzebny cud. Dlatego Anioł Stróż wybiera się do Biura Cudów, gdzie w imieniu podopiecznego składa podanie o wysłuchanie jego modlitwy. Niestety sędziowie odrzucają jego podanie. Co w takiej sytuacji? Co wydarzy się w rodzinie Dobrzyńskich? Czy mamie Antosia uda się znaleźć nową pracę? A może wcale nie starci swojej dotychczasowej posady? O tym jak zakończyła się historia dowiecie się czytając Biuro Cudów.


Lektura podobnie jak poprzedni tom o którym pisałam tutaj, bardzo nam się spodobała. Ciepła opowieść o trosce, miłości, szacunku i chęci niesienia pomocy bliskim. Historia wskazująca wartości, którymi każdy bez względu na wiek powinien się kierować w życiu. To wszystko w połączeniu z magią płynącą z treści daje połączenie książki idealnej.  


Gorąco polecamy!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Tytuł -Biuro cudów
Seria - Twój Anioł z Nieba 
Wydawnictwo - Promic
Autor - Lilla Danilecka
Oprawa - miękka
Liczba stron - 64

Wydawnictwo PROMIC

Komentarze

  1. Bardzo ciekawa książeczka.
    Podoba mi się też grafika 😇

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty